Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Ora është Sat Jul 21, 2018 12:22 pm


Mirsevini Ne Chatin AlbaniaLive.. Ju Urojme Nje Chatim Te Kendshem Mes Rinis Shqiptare.!!
 • Forum
  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • AlbaniaLive


  MireSeVini Ne AlbaniaLive /ShqiPeria E Bashkuar\ Pasi Te Rregjistroheni Mund Te Prezantoheni Dhe Mund Te Beni Ankesen Tuaj Per Cdo Anetare Te AlbaniaLive. Mund Te Falenderoni Dhe Te Uroni Festat Per Cdo Rast. Si Dhe Mund Te Perdorni ChatiN.
  29 Temat
  96 Mesazhet
  Test form.
  Tue Aug 16, 2011 4:59 pm
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Tema Shoqerore


  Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes, si psh rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj.. Dhe Postime Nga Romancat Dhe Bisedat Per Veten Tuaj. Shpreheni Dhe Ju Mendimet Tuaja Mbi Tema Te Ndryshme Qe Tra
  31 Temat
  276 Mesazhet
  Të gabosh është ...
  Wed Feb 03, 2010 12:14 pm
  Dibrani Shiko mesazhin e fundit
 • INFO


  INFO Nga e Gjithe Bota. Ndiqni Dhe Ju Lajmet Me Te Reja Qe Do Te Publikohen Ne Forumin Tone.
  89 Temat
  100 Mesazhet
  Shqipet e Pergja...
  Tue Feb 02, 2010 10:47 pm
  Dikush Shiko mesazhin e fundit
 • KULTURE


  Ne Kete Forum Do Te Gjeni Informacion Nga Arti Dhe Kulturat E Vendeve Nga E Gjithe BOta. Si Dhe Mund Te Njiheni Me Artistet Qe Lane Fame Boterore Nga Shqiperia Dhe E Gjithe Bota.
  44 Temat
  72 Mesazhet
  Njohja e Kosovës...
  Tue Feb 02, 2010 10:37 pm
  Dikush Shiko mesazhin e fundit
 • Music


  Forumi Mizokor Ne AlbaniaLive. Postoni Dhe Ju Kengen Tuaj Te Preferuar. Si Dhe Mund Te Shihni Kenget Me Te Fundit Dhe Tekstin E Tyre Ne Te Gjithe Boten.
  153 Temat
  173 Mesazhet
  Young Money - Be...
  Mon Feb 01, 2010 1:48 am
  SpLaSh Shiko mesazhin e fundit
 • Shkarkime


  Nese Ju Nevojitet Dicka Film, Loje, Program Mund Te Shkarkoni Ne Forumin Tone Si Dhe Mund Te Postosh Filmat Dhe Programet Tuaja Te Preferuara.
  53 Temat
  65 Mesazhet
  Formula 1 : Gran...
  Mon Jan 25, 2010 7:03 pm
  SpLaSh Shiko mesazhin e fundit
 • INTERNET


  Gjithcka mbi informatikën dhe internetin, libra elektronike dhe informacion të shumëllojshëm. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës.
  63 Temat
  79 Mesazhet
  Tricka shume te ...
  Sat Jan 30, 2010 11:26 am
  Dibrani Shiko mesazhin e fundit
 • ARGETIM


  Argetohuni Ne Forumin Tone Me Lojrat , Barcaletat Te Ndryshme Dhe Me Kuriozitetet Me Te Cuditshme Nga E Gjithe Bota. Tregoni Dhe Ju Argetimet Tuaja.
  74 Temat
  98 Mesazhet
  Achilles | GamE...
  Sun Jan 31, 2010 4:07 pm
  SpLaSh Shiko mesazhin e fundit
 • Sport


  Të apasionuarit e Sportit Mund Te Diskutojne Per Sporte Te Ndryshme Dhe Te Japin Mendime Per Ndeshje Te Ndryshme Nga E Gjithe Bota. Komentoni Rezultatet E Sporteve.
  6 Temat
  17 Mesazhet
  10 futbollistat ...
  Tue Feb 02, 2010 10:49 pm
  Dikush Shiko mesazhin e fundit
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Administrator ][ Super Moderators ][ Moderators ][ V.I.P ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1010 artikuj

Forumi ka 123 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri Suada


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur