Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

07.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

07.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 08, 2010 1:42 am


Bllokohet rruga, izolohet Shkodra

Ujerat e lumit Drin kane kaluar te gjitha barrierat duke hipur edhe ne shtratin e rruges nacionale qe lidh Shkodren me pjesen tjeter te vendit.

Pikerisht ne vendin e quajtur Harku i Berdices, uji ka hipur mbi ure duke arritur nje thellesi te konsiderueshme dhe duke e bere rrugen te pakalueshme per mjetet e vogla.

Ne rruge eshte vendosur nje buldozer qe ka sherbyer per te terhequr te gjitha mjetet qe mbeteshin ne mes te ujit.

Levizja ne kete segment ka vijuar me shume veshtiresi dhe vetem kamionet dhe mjetet e ushtrise mund te leviznin.

Ndersa rruga ne drejtim te Dajcit dhe fshatrave te tjera eshte pothuajse e pamundur te kalohet per shkak se thellesia e ujit ne disa zona eshte rreth 1 meter e me shume.

Nga kalaja e Rozafes duket se si e gjithe ultesira e Shkodres eshte shnderruar ne nje liqen te madh.

Lagjet Ajasem, Bachallek, Berdice, si dhe zonat e Djacit, Trushit dhe Velipojes i ngjajne tashme te gjitha se bashku nje kenete te madhe ku dalin ne siperfaqe vetem catite e shtepive dhe majat e pemeve.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi