Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Oret e Korrupsionit

Shko poshtë

Oret e Korrupsionit

Mesazh  Renato prej Fri Jan 08, 2010 8:43 pm

Vdiq Xhemoli e shkoi ne parajse i del para Shen Pjetri duke i dhene mireseardhjen dhe i ben nje shetitje ne parajse. Kalon ke dhoma e oreve te korrupsionit.
Shikon Xhemoli nje ore qe rrotullohet deri ne cerek. Pyet Xhemoli.
- E kujt osht kjo ora ketu or Shen Pjeter?
- Kjo asht e Frances - i thote ai
Ecin edhe pak edhe Xhemoli shef nje ore qe rrotullohej deri ne gjysme e kthehej mbrapsht.
- Po kjo e kujt eshte?
- Ah kjo asht e Kolumbis.
Rri mendohet pak Xemoli e pastaj i kthehet Shen Pjetrit.
- Po mir ene i qejf kom. A po ma trego njehere oren e Shqiperise?
- Ah moj zemen - i thot Shen Pjetri- ajo s'eshte ketu. Ate e ka mor Zoti per ventilator.
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi