Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Dashuria ime..!

Shko poshtë

Dashuria ime..!

Mesazh  Dikush prej Mon Dec 28, 2009 5:10 pm

Dashuria ime duhet te ket vertet sinqeritet..
Nuk them se dua Dashuri,por shoqeri.
Kam degjuar qe edhe ne net bien ne dashuri shum Njerez..!
Pse mos ta provoj edhe nje her un.!
Jam 21 vjec dhe kerkoj nje shoqe per "Dashuri neti"
Te jet nevrike,elegante,te jet argetuese.dhe e zgjuar.!
Me respekt nga Dikush.!! lol!
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Romantiku

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 21, 2010 7:57 pm

per nder u ba i muj qe po pres per naj Goc
dhe asnjera sa per nr ska kalu bahhh... Shocked
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria ime..!

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 2:05 pm

lol! lol! hahahahha Po ti Dikush ia di kuptimin dashurise nepermjet netit? confused

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikushi..

Mesazh  Dikush prej Mon Feb 01, 2010 7:57 pm

ate emocjon deshiroj qe ta ndiej,sepse sme ka ndodhur ndonje her..! Shocked
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria ime..!

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 1:05 am

loool epo pac fat atehere!!!! hahahaha

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shpres

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 2:33 am

ishalla Very Happy
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria ime..!

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 4:54 am

Dikush shkruajti:ishalla Very Happy
amin.!!! Very Happy Very Happy Very Happy

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ishalla

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 4:59 pm

fjala jote ne vesh te perenis Smile
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria ime..!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi