Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Motorri i Tirkes

Shko poshtë

Motorri i Tirkes

Mesazh  Renato prej Fri Jan 08, 2010 8:50 pm

Ne nje fshat te humbur te Skraparit mblidhen te gjithe cunat e fshatit dhe bisedojne rreth seksit. Hidhet njeri prej tyre dhe thote:
- O cuna, vdiqem per seks! Si ja behet hallit? Gjysma e vajzave te fshatit i kemi kushurira dhe gjysma tjeter jane motrat e shokeve. Si t'ja bejme?
Hidhet nje tjeter dhe thote:
- Une e kam gjetur mire. Kur me vete mendja per seks, zgjedh delen me te madhe te bagetise dhe ja fus. Ashtu me iken oreksi per sex.
Nje shoku tjeter kjo gje i ben pershtypje dhe te nesermen kur vete per te cuar dhite ne mal, per te kullotur, gjen dhine me te madhe te kopese e i hypen duke e kapur nga briret. Ne ate kohe dhise i dhemb edhe ja fut me vrap. Tirkes (personi ne fjale) i ngec brenda edhe smund ta heqi dot. Dhija ja fut me te katertat neper rrugicat e fshatit, Tor tirka jone eshte lart mbi dhine duke e kapur ate nga briret.
Kur vete ne fshat, dy plaka po bejnin shtiza edhe kur kalon Tirka me dhine thone:
- Mortja, Tirka paska blere motorr.
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi