Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

09.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Bota

Shko poshtë

09.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Bota

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 08, 2010 9:12 pm


Moti i akullt mbërthen EvropënMoti i akullt në Evropën veriore ka ndërprerë fluturimet në aeroporte në Britani, Francë, Republikën Irlandeze dhe Holandë.

Shumë fluturime u shtynë apo anulluan në aeroportin Orly në Paris, në aeroportin e Dublinit dhe atë Schiphol-it në Amsterdam si dhe në aeroportet kryesore britanike.

Një tren i Eurostarit mbeti për dy orë brenda Tunelit të enjten. Katër trena të tjera të Eurostarit u anulluan.

Në Gjermani të paktën nëntë të pastrehë midis moshës 42 dhe 62 vjeç kanë ngrirë nga të ftohtit. Ndërsa shumë pjesë të Gjermanisë panë rënie të temperaturave nën -10C të enjten.

Agjencitë e lajmeve bëjnë të ditur se të gjitha rrugët që të çojnë në Dublin janë të ngrira dhe plot akull dhe qindra shkolla janë mbyllur.

Bora ka mbuluar edhe një pjesë të madhe të Francës duke arritur edhe deri në jug, në Bordo.

Bora e rëndë ka shkaktuar trafik të rënduar rreth Amsterdamit dhe Haarlemit.

Ndërkohë që në Hemavan, në veriun e largët të Suedisë, gjatë natës u rregjistrua një temperaturë rekord e ulët, -40.8C.

Numri i të vdekurve në Poloni ka arritur në 122, shumica e viktimave thuhet se janë të pastrehë.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi