Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

11.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Shko poshtë

11.01.2010 Lajmi I Fundit Nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 11, 2010 4:56 pm


Berisha: Shmangem katastrofen njerezore

Pas permiresimit disi te situates se permbytjeve ne zonen e Shkodres, kryeministri Sali Berisha deklaron se u arrit te shmangej katastrofa njerezore.

"Ia dolem ta shmangim nje katastrofe njerezore, kur ishim ne prag te saj.Vertet kemi 10 mije hektare te permbytur po nuk kemi asnje jete njeriu te humbur dhe kjo eshte merite e jashtezakonshme e nje operacioni shpetimi, me te fuqishmin, me te suksesshmin qe vendi ka njohur", u shpreh Berisha.

Duke folur prej zonave te prekura nga permbytjet e diteve te fundit, shefi i qeverise premtoi se pas normalizimit do te nise rehabilitimi i zones.

"Qendrojne nen uje territoret me pjellore te trojeve shqiptare. Kjo ka qene dhe eshte nje nga zonat me te fuqishme te prodhimit bujqesor ne vend", theksoi Berisha, duke vleresuar solidaritetin e te gjitheve ne kete moment.

Shefi i qeverise u shpreh se digat jane te sigurta dhe nuk perbejne rrezik si dhe shtoi se KESH
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi