Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Windows 7 DownLoad New Edition 2010 With Torrent With EveryThing.

Shko poshtë

Windows 7 DownLoad New Edition 2010 With Torrent With EveryThing.

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 11, 2010 5:19 pm

Shkarkojeni Duke Klikuar Ketu....

http://isohunt.com/download/136784145/windoWS+7.torrent

Pasi Te Shkarkosh Torrent File Me Pas Duhet Te Shkarkoni uTorrent.
Shkarkojeni uTorrent Duke Klikuar Ketu.....

http://www.utorrent.com/downloads/complete?os=win

Me pas Instalojeni uTorrent Dhe Hapeni... Me Pas Klikoni Tek "Add Torrent" dhe zgjidhni filen qe keni shkarkuar me pare.
Pasi Download te perfundoje Duhet Te Keni Nero Ose Program Qe SHkruan DvD sepse File Qe Shkarkohet Eshte Gati per tu Hedhur Ne DvD (disk) Pasi Ta keni hedhur ne disk Mund Ta Instaloni Dhe Kompjuteri Juaj Do Jete Me Window Te RI.
Per Perdorimin Mund Te Kontaktoni Me ...:: SPlaSH ::..

Nese Kjo Rruge Nuk Funksionon Mund Te me Kontaktoni Dhe Ne e-mail SPlaSH@HacKCreW.OrG


Edituar për herë të fundit nga SPlaSH në Mon Jan 11, 2010 5:51 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

All Versions Of Windows 7

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 11, 2010 5:29 pm

Serial Key : QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7
Serial Key : YA55K-458HJ-654OP-QNP5B-CTN0P-Y4N0T
Serial Key : 4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi