Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Shko poshtë

Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  Renato prej Tue Jan 12, 2010 10:42 pm

Kete teme e hapa nga nxitja ta di se. Cfare vleresoni tek nje mashkull apo femer cilat jane ato vlera qe i vleresoni, ato karakteristika qe ju ben te dashuroheni ne te.
Ju ben Me teper dukja e jashtme apo dukja e brendshme( ketu tek e fundit behet fjale per nga sjelljet e saj apo tij sado i keq te jete nga pamja e jashtme).
U nxita ta shkruaj kete teme duke pasur parasysh se kom hase shume shpesh ne vleresime te jashtme pa marre parasysh si i ka sjelljet ai apo ajo dhe pa marre parasysh a i respekton anetaret tjere te familjes suaj.
Per mendimin tim nuk ka se cfare me vyn nje mashkull nese nuk ma respekton edhe familjen, nese nuk me kupton dhe nuk me respekton edhe mua por vazhdimisht sjellet vrazhde me mua ska cme duhet jeta me te ngase as me femij nuk sillet mire nese nuk sillet me mua mire.
A vlen te ju nje mashkull apo femer qe eshte i keq nga dukja e jashtme e ska pasuri te madhe e ska kerr apo nje mashkull apo femer qe eshte i bukur apo e bukur e qe ka kerr ka pasuri por nuk te kupton e respekton per nga shpirti eshte i keq, ose e keqe.
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 13, 2010 12:08 am

Bukuria eshte ftesa qe i behet zemres.
POr qe te duash nje njeri nuk mjafton vetem bukuria,sic thote nje shprehje bukuria pa mencurine eshte dicka shtazarake.
Une vlersoj sinqeritetin etj me rradhe.
Respekte.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  SpLaSh prej Wed Jan 13, 2010 1:55 am

Njeriu ne pergjithesi gjykon nga aparenca (Ku perfshihem DHe Une)....
Une Mendoj qe gjithmone qendron nje fjale e urte.."Mos I Shiko Gunen Por Shikoji Punen"
Pra nje njeri nuk gjykohet as nga veshja as nga aparenca e tij/saj sepse Aparenca Gjithmone Genjen........... Smile Smile Smile
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Wed Jan 20, 2010 6:14 pm

Tek nje mashkull vleresoj ne rradhe te pare sinqeritetin, zgjuarsine, respektin me pas vjen bukuria...

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 20, 2010 11:27 pm

MisTrecjA_LogeL shkruajti:Tek nje mashkull vleresoj ne rradhe te pare sinqeritetin, zgjuarsine, respektin me pas vjen bukuria...
Sa koshiente nga 1-10 je ne ate qe ke thene
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Thu Jan 21, 2010 4:13 pm

hahahahha sa mendon ti???????

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 10:46 pm

Une them qe nga 1-10 ti ne ato qe the je te 5
hahahahha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 1:57 pm

une them se nga 1-10 jam tek 10.5
queen queen queen Arrow

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  Dibrani prej Tue Feb 02, 2010 11:21 pm

Se vej ne dyshim mund te jesh dhe me shume hahahaha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilat janë vetitë që vlerësoni tek një mashkull apo femër?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi