Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Shko poshtë

A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  Renato prej Tue Jan 12, 2010 10:45 pm

Kam vene re se ne te shumten e rasteve nga familje intelektualesh dalin me shume femije qe behen intelektuale , ndersa nga familje jo intelektualesh dalin femije te thjeshte dhe pa ambicione ne jete.
Ku edhe shprehja qe ashkia nuk vete me larg se pema.
A jeni dakort me kete shprehje?
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 13, 2010 12:13 am

Askush ska lidur i mesuar.
Nga ferra lind trendafili dhe nga trendafili lind ferra.
No coment
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  SpLaSh prej Wed Jan 13, 2010 1:49 am

Un jam Ndakort me mufitk... Nga ferra lind Trendaifili.. Jo te gjithe ata qe kane Prinderit Itelektuale Lindin "Te Zgjuar"... Mund te Ndodhi krejt e kendurta.. Smile Smile Smile
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 14, 2010 12:58 am

o Splash po e thash re nga ferra lind trendafili dhe nga trendafili lind ferra lexoje mire re.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 15, 2010 9:59 pm

mufitk shkruajti:o Splash po e thash re nga ferra lind trendafili dhe nga trendafili lind ferra lexoje mire re.

Prandaj E Perserita Smile Smile Smile
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 4:32 pm

eshte shume e vertete ajo qe thote Dibrani... Prandaj ajo shprehje vlen vetem ne disa raste.

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

tradhetija

Mesazh  Dikush prej Mon Feb 01, 2010 8:42 pm

esht mekat kur dikush ka besim tek ty.!!
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 4:51 am

Dikush shkruajti:esht mekat kur dikush ka besim tek ty.!!
sduhet ta zhgenjesh...

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shoqnia

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 4:59 pm

po pra..
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A trashëgohet inteligjenca apo fitohet ?!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi