Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Leviz mauzin me tastjere

Shko poshtë

Leviz mauzin me tastjere

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 14, 2010 1:08 am

Levizja e Mausit me Tastiere !
Eshte praktike e mir me leviz mausi permes tastieres.mbani shtip shift+alt+num lock , dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon lart me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leviz mauzin me tastjere

Mesazh  SpLaSh prej Thu Jan 14, 2010 1:43 am

Mufitk Kjo Mua Nuk Me Funksionoi............. Sad Sad
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leviz mauzin me tastjere

Mesazh  dj_midnight prej Fri Jan 15, 2010 11:08 pm

As mua Muftik

dj_midnight

Posts : 18
Join date : 01/01/2010
Location : AlbaniA KuKeS

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leviz mauzin me tastjere

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 16, 2010 12:50 am

dj_midnight shkruajti:As mua Muftik

shift+alt+Num lock dhe te del nje tabele pastaj klikon ok.
kur te provosh numrat 4,6,8,2 sigurohu qe llamba e num lock te jete e ndezur.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leviz mauzin me tastjere

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi