Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Sa here jeni dashuruar deri tani

Shko poshtë

Sa here jeni dashuruar deri tani

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 14, 2010 1:11 am

Sa here jeni dashuruar deri tani
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar deri tani

Mesazh  SpLaSh prej Thu Jan 14, 2010 1:36 am

Mufitk Lool... Na e Thuj Ti 1her Mer.. Un per Vete Nuk E Di se Cer Osht Ky Term.. Razz Razz
Nejse Se DO Rritemi Dhe Neve... Razz Razz Razz
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar deri tani

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 14, 2010 10:24 pm

SpLaSh shkruajti:Mufitk Lool... Na e Thuj Ti 1her Mer.. Un per Vete Nuk E Di se Cer Osht Ky Term.. Razz Razz
Nejse Se DO Rritemi Dhe Neve... Razz Razz Razz

ZEMRA NUK PLAKET KURRE!!!
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar deri tani

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 15, 2010 2:11 am

Laughing HahAhahAhaHA.. Plaket re Plaket Mos Ki Merak se do bohesh 70 vjec Razz Razz Razz
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar deri tani

Mesazh  Dibrani prej Fri Jan 22, 2010 7:54 pm

SpLaSh shkruajti:Laughing HahAhahAhaHA.. Plaket re Plaket Mos Ki Merak se do bohesh 70 vjec Razz Razz Razz
jo re jo se e kane provuar para nesh
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar deri tani

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi