Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Barcaleta..

Shko poshtë

Barcaleta..

Mesazh  SpLaSh prej Wed Dec 30, 2009 4:05 pm

Një herë mesuesja po shpjegonte mesimin: supozojme qe jeni 30 majmuna -ngrihet njeri nga klasa dhe i thotë: po pse 30 mesuese por 31 mesuesja e nxehur e nxjerr nga klasa pas 5 minutash nxënësi kthehet dhe hape deren e klases: duke qeshur i thotë mësues: -ngelet qe ngelet 30 Razz


Edituar për herë të fundit nga SPlaSH në Wed Dec 30, 2009 10:00 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcaletaaa

Mesazh  SpLaSh prej Wed Dec 30, 2009 4:06 pm

Burrë e grua kane bërë fjalë dhe nga inati nuk i flasin njëri tjetrit, Por burri, të cilin përditë e zgjon gruaja në mëngjes për të shkuar në punë se nuk i del gjumi lehte, i duhet ti thotë asaj që nesër ta zgjoj pak më herët, Burri mendohet si te ja baj qe ti flasë i pari, kur një ide i vjen në kokë, Merr një copë l...etër dhe shkruan,E dashur, të lutem më zgjo nesër në orën 6.I kënaqur me veten e tij për zgjidhjen që bëri shkon të flen, Kur i del gjumi në mëngjes shikon që e shoqja nuk ishte në krevat. Shikon orën dhe tmerrohet kur sheh që është ora 9 e mëngjesit, qohet shepejt nga krevati duke menduar keq për të shoqen që nuk e kishte zgjuar, Në ate moment i shkojn syt te komodina dhe e shef letren qe ja kishte len e shoqja ,E merr dhe lexon ,zgjohu i dashur ora eshte 6.00 ....lol..
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bacaletaaaa

Mesazh  SpLaSh prej Wed Dec 30, 2009 4:07 pm

Ishte njëhere një burrë që punonte ne nje kantier, mirepo cdo dite shkonte me vonese ne pune. Drejtori e shikon qe ky vjen perdite me vonese dhe vendos t'ja thote. - Kam marre vesh qe perdite vjen me vonese ne pune. Po erdhe edhe njehere me vonese, do te te pushoj.
- Mire shef i thote ky,- por prape te nesermen vjen me vonese. Drejtori i del perpara edhe i thote: - Ik ne shtepi je i pushuar,

- Po aman o shef, te lutem se kam femije, kam grua, me se do t'i ushqej?

- S'ka c'me duhet, i thote ike.... Shiko më shumë

Pas shume lutjesh nga ai, drejtori e pranon perseri ne pune, por me nje kusht qe ti tregonte perse vonoheshe kur vinte ne pune... dhe ai nisi t'ja tregoje:

- Po ja, i tha - krevati ku fle une me gruan eshte ngjitur me murin.

- Po,- i thote drejtori shume mire

- Edhe une fle nga ana e murit,

- Po shume mire, - i thote drejtori

- Po qe te ngrihem ne mengjes, vazhdon ai, duhet te zgjoj gruan...

- Po ti mos e zgjo,- i thote drejtori, kapercehe!

- Po aty vonohem une o shoku drejtor....

HaHaHaHaHaHaHa.........
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcaletaaa

Mesazh  SpLaSh prej Wed Dec 30, 2009 4:07 pm

U jep mësuesi një temë hartimi nxënësve, Cfar do të bëje po të ishe zyrtarë? Të gjithë po shkruanin vetëm njëri jo. Ti pse nuk shkruan e pyeti mësuesi?Po pres të më vijë sekretarja...
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loooooooool

Mesazh  DaNGeR prej Wed Dec 30, 2009 6:32 pm

LooooL.. Te Papame Kto... Very Happy
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta..

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 06, 2010 11:45 pm

SPlaSH shkruajti:U jep mësuesi një temë hartimi nxënësve, Cfar do të bëje po të ishe zyrtarë? Të gjithë po shkruanin vetëm njëri jo. Ti pse nuk shkruan e pyeti mësuesi?Po pres të më vijë sekretarja...

Ne lidhje me kete nje mesuese kish dhene nje teme hartimi me teme nje vizite te gjyshja hartimi me i shkurter ishte:
Gjyshja nuk ishte ne shtepi...
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta..

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi