Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Nese..........

Shko poshtë

Nese..........

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 7:50 pm

Nese do arrinim qe nje te krijonim nje rrjete marimangash, ku secila fije do kishte trashesin e nje lapsi te thjeshte, ateher ajo do ishte e mjaftueshme per te ndaluar nje aeroplan ne fluturim e siper....
e cuditshme apo jo!!

Gjithashtu shkencetaret po punojne me lloje te ndryshme merimangash qe te kopjojne teknikat e tyre te endjes, dhe te arrijne prodhimin artificial te ketyre fibrave, per shkak se fortesia e tyre eshte e pabesueshme!!
po te thurnim nje kemishe nga keto fibra, ajo do te ishte e papershkueshme nga plumbat...
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi