Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Shefi paguan 4500 Euro per gjoksin e sekretares

Shko poshtë

Shefi paguan 4500 Euro per gjoksin e sekretares

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 7:54 pm

Një këshilltar financiar në Dresden, Gjermani, k paguar për të bërë gjoksin e ri të sekretares së tij pasi e ka parë të zhveshur në kopertinën e revistës “Bild” në muajin shkurt. 28-vjeçarja ishte ankuar për përmasat e vogla të gjoksit të saj dhe kështu bosi ka vendosur t’i ofrojë 4.500 euro,duke i mundësuar ndërhyrjen e kirurgjisë plastike.Tashmë 28-vjeçarja,pas tetë javësh në pushime,ka pozuar përsëri për revistën“Bild” me gjoksin e saj të ri. “Desha t’i plotësoja dëshirën e saj të madhe dhe kështu vendosa të paguaj për gjoksin e saj të ri”, tha 29-vjeçari, Marco Bauschke në të përditshmen më të lexuar në Gjermani, që e hap gjithmonë faqen e parë me një grua nudo. Ashtu siç tregojnë fotot në “Bild”, Claudia ka kaluar nga numri 2 në 4 falë ofertës bujare të shefit të saj.
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi