Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Ndjeva dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ndjeva dashuri

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 8:07 pm

Kisha kohe qe kisha harruar

Se ende diku dicka jeton

Se kur zgjohesh jeta vazhdon …

Kisha kohe pa degjuar

Gjurmet e shiut tek sa lagënte flokët e mi

Kisha humbur thell ne ato monotoni …

Po bija thell diku ne pafundesi

Papritur ndjeva se rash ne dashuri…

Ylli i jetes time...

Te shkruaj ty me dhembje ne zemer

po te shkruaj shpirti nuk rri i qete

nata nuk me ashte e ngroht ,dyellin e mbulojn ret .

ty ja more jetes tyme lumturin e parajzes

ty qe ta fala zemren dhe ti fala te gjitha me te shtrenjtat e jetes syme .

ti nuk te nderroja me askend ne bote ,

kujtimet mbeten si ekaluar ,dhe u futun me nje zarf te jetes time..

qaj ditet loti pikon dhe vetem per ty mendoj,

qaj naten edhe askush nuk me degjon qe ti smund te takoj.......

Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 24
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi