Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Hahhhahha.....

Shko poshtë

Hahhhahha.....

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 8:30 pm

Hasa e pyet Hysen

Sa bojn 1+1?

Hysa ja kthen 2

Hasa: Pak bre nonen !!!!
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hahhhahha.....

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 8:31 pm

Duhani

E she polici ni fmi tu pi cigare edhe I thot:

Mos pi duhan: duhani ta shkurton jeten a e din?

Vertet? Nuk e pasna dit!

Sa vjet I ki - i thot polici.

12 - ja kthen aj fmija

A pe she! Mos me pas pi duhan I kishe pas 15 vjet tash
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hahhhahha.....

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 8:31 pm

Nje shofer po kthehej nga dasma se bashku me nenen e tij ,polici e ndalon dhe i ven pipin per kontroll alkooholi,shoferi kishte pire aq shume sa policit i prishet pipi ne kete kohe polici i thote shoferit 5000 leke gjobe ,jo mor zoti polic ju keni pipin e prishur une nuk kam pi,polici provon pipin tjeter e njejta gje perseri i thote 5000 leke gjobe pastaj shoferi kembngul se nuk kishte pire dhe i thote qe te vertetosh se i ke pipat e skaduara. provoje nje pip ke plaka. dhe polici i ve pipin plakes dhe i thote :
-fry nane ketu
dhe plaka i fryn pipit dhe ndodh e njejta gje si me shoferin dhe pastaj shoferi i thote policit:
- e shikon se i ke pipat te skaduara
dhe polici i thote shoferit:
- me fal
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hahhhahha.....

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 8:32 pm

nje plak me nje renault(reno)rrangall ngeci nje here ne mes te rruges.aty kaluan dy cuna,njeri me ferrari,tjetri me lamborgini.plaku u kerkoi ndihme dhe ata e terhoqen me litar. por gjate rruges ferrari dhe lamborgini nisen te bejne nje gare. plaku nga frika i binte borise qe ata te ndalonin.ne trotuar 3 shoke duke biseduar thone: i pari:shiko po ja kalon ferrari lamborginit.i dyti: jo lamorgini po ja kalon ferrarit. i treti:ca thoni me cuna ,shikoni plaku me reno po i bie borise qe ti hapin rrugen
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hahhhahha.....

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 8:36 pm

Ne prag te vdekjes 2 pleq po i rrefeheshin njeri tjetrit.
plaku:e dashur,do trgohem i sinqerte. une te kam tradhetuar 2 here.nje here kur ika vetem ne france dhe nje here me komshien
plaka:edhe une 2 here te kam tradhetuar ty. nje here kur ike ti ne france dhe nje here me orkestren e monte karlos
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hahhhahha.....

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi