Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Spitali Psikiatrik

Shko poshtë

Spitali Psikiatrik

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 8:41 pm

Na ishte njehere nje spital psikiatrik dhe kishte shum paciente, nje dite doktori i nje pavioni te ketij spitali pasi pa qe spitali ra ne qetesi ne dreke shkoi te hante pak buk ne restorant.Nje prej te cmendurve te spitalit sa pa qe iku doktori filloj te bente urinen nga dritarja e katit te trete .Ne ate moment kthehet psikiatri nga dreka dhe shikon pacientin No ky i fundit sa pa psikiatrin futet brenda.Psikiatri mendon:do jete rregulluar nga mendja ky se i erdhi turp,shkon lart dhe i thote pse ike ti kur erdha un.Budallai thote:pse thote qe te me kapje ti prej urine dhe te me terhiqje poshte.....haha..
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi