Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Para se të shkruani në këtë forum!!

Shko poshtë

Para se të shkruani në këtë forum!!

Mesazh  Admin prej Tue Dec 22, 2009 11:48 pm

Sic ndoshta e vute re, shume tema jane bashkuar ne tema te perbashketa te titulluara "Pershendetje per Forumistet". Kjo per disa arsye :

1. Nuk eshte nevoja te hapim 100 tema thjeshte per te thene "Edhe une" - "Edhe une".

Nq se keni respekt per nje anetar mjafton ti dergoni nje mesazh privat. Forumi ka me mijra vizitore, dhe nq se do hapnim nga nje teme speciale per te gjithe nuk do kishim me mundesi te ndiqnim rradhen e temave.

2. Kur pershendesni, shprehuni mos tju vije turp Smile Thoni me shume se "Pershendes X", pasi qe eshte pershendejte kuptohet nga vete titulli i forumit, pervec asaj fjale ju nga ana tuaj cfare doni te thoni per personin...?

3. Eshte mire te kete tema per ditelindje ne forum, ose dhe tema pershendetje per raste te vecanta si martesa, diplomime etj, por nuk ja vlen qe ne keto tema te fillojme te pyesim si e kane dhe gjyshin dhe gjyshen te pershendeturit.


4. Ju lutem shkruani vetem SHQIP.
avatar
Admin
Admin
Admin

Posts : 9
Join date : 20/12/2009
Age : 30
Location : Tirana/Albania

Shiko profilin e anëtarit http://albanialive.forumsmusic.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi