Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

S'jam Trathtar (Jeta E Hidhur) Mehmet Kosova

Shko poshtë

S'jam Trathtar (Jeta E Hidhur) Mehmet Kosova

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 9:06 pm

Edhe në vdeksha,sjom pishman
për mu jeta s'vlen asgjë
ishe e vetmja në ket botë
që të deshta por tani kot
më mashtrove u largove

reF:
Le ta dij e gjith bota
se une nuk jam tradhtar
të kam dasht me gjith zemer
dhe fjalën ta kam dhan

E vërteta është se ti jeton
me fantazi ëndërron per vetveten
dhe sillesh sikur fëmi.


Tash ma ban si për inat
shkon me tjer ti nat per nat
u zhgenjeva qe te deshta
u pendova qe t'besova
me mashtrove u largove

reF:

Le ta dij e gjith bota
se une nuk jam tradhtar
të kam dasht me gjith zemer
dhe fjalen ta kam dhan.

E vërteta është se ti jeton
me fantazi ënderron per vetveten
dhe sillesh sikur fmi(2x).
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi