Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Oh My -noizy

Shko poshtë

Oh My -noizy

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 9:28 pm

We're comin straight from Albaniaa helooo
Im back
Like Uknow am like Unoh
Reff.(2x)
( yeah yeah noizy ) Uknow..am a gangsta 4 life ..
9 milimeter shary by my side .??
side to the side am like ohh myy

ferkoj kryt kur e shoh qe afrohet ma ngat
mi kallxu qe i ka bytht e dalme jasht 1 pllom
high, whas'up whas'up
ku po shkojm sonte up in da club
hii n'ven t'par, se bashku me shoqe
kishin qen t'vogel qe u duke si mace
kuku moj dacee, kokshe me facee
n'kerr kom 1 Pit bull, kuku qfar racee
si habit mu me pyt mthot
"mos tkam pa dikuun"
sbohet fjal me qiken koka cun si un
radha shum e gjat kshtu qe un boj pak hile
pronari del te dera, sa tja qoj 1 zile
alkool, qka t'dush
qfar ngjyre si t'dush
V.I.P jom ktuu, si t'dush
veshur met gjona, e veshme met ngusht
a deshesh ti a deshna un, si t'dush

Reff.(2x)
Uknow..am a gangsta 4 life ..
9 milimeter shary by my side .??
side to the side am like ohh myy


un i thom"alo" ajo thot "qa bone"
un i thom "mir qiko, ti si ja kalovee"
ajo niss e keshi, un veq e perqeshi
kujtohet e vrulshme, qe Noizy zhveshi
e pyta me kon iee, "jam me shoqen"
mpyti me kon iee, i thash "jom me shokun"
"bohuni gati, se po vi mju mar"
nisna per plazh, rrim diku verdall
e kom femnen modele, vet jam immortal
syt krejt ka telat, kur na hym mrena
se lype tan boten, si ne nuk gjen

eyy, shoping, harxhojm me miliona
tjert hapin syt, tu honger bonbona
mezi pret me shku, me shit mes shoqnis
se asht me REPERIN, mat mir te shqipris

Reff.(2x)
Uknow..am a gangsta 4 life ..
9 milimeter shary by my side .??
side to the side am like ohh myy

ke pos te mundohen, po nuk munen me bo jo
se noizy e ka ndor ket loj, qe ku osht dhe njo
njo qe se ke dit, dhe njo qe se ke prit
dhe njona pa mbaru ala, e di qe esht bo hit
ke pos te mundohen, po nuk munen me bo gjo
se noizy e ka ndor ket loj, qe ku osht dhe njo
njo qe se ke dit, dhe njo qe se ke prit
dhe njona pa mbaru ala, e di qe esht bo hit

Reff.(2x)
Uknow..am a gangsta 4 life ..
9 milimeter shary by my side .??
side to the side am like ohh myy

Reff.(2x)
Uknow..am a gangsta 4 life ..
9 milimeter shary by my side .??
side to the side am like ohh myy
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi