Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Hiiiiiii.......From Leoo

Shko poshtë

Hiiiiiii.......From Leoo

Mesazh  Leoo prej Thu Jan 14, 2010 9:34 pm

Mire Se Ju Gjej Te Gjitheve.....Shpresoj T'ja kaloj mire mes jush dhe te kem respektin tuaj nga ju.....sigurisht edhe ai do te kthehet......LooL.....Smile))))
avatar
Leoo

Posts : 33
Join date : 13/01/2010
Age : 25
Location : Tirane

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.MyDj-Leo.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hiiiiiii.......From Leoo

Mesazh  SpLaSh prej Thu Jan 14, 2010 10:01 pm

Mire Se Erdhe Leoo.. Rrespekte Nga MUa Smile Smile Dhe Sigurisht Qe Respekti Do Kthehet Nga I Gjithe Stafi... Urime Per SuperModeratorin Ne Forum Dhe Per Operatorin Tek ChaT ....
Shpresoj Tia Kalosh Sa Me Mire Very Happy Very Happy
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello!!

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 14, 2010 10:15 pm

welcome to albanialive cheers
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

uwuwuw

Mesazh  DaNGeR prej Tue Jan 19, 2010 10:18 pm

alo 33/13 mireserdhe ne forumin tone leo marrje !!!!
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

aloo

Mesazh  Dikush prej Wed Jan 20, 2010 12:09 am

psii psiiit marrje.. Very Happy
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hiiiiiii.......From Leoo

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 20, 2010 12:28 am

Mireseerdhe leoo dhe flm e di vete
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hiiiiiii.......From Leoo

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi