Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

So Sick Noizy (Feat. Krimineli)

Shko poshtë

So Sick Noizy (Feat. Krimineli)

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 9:36 pm

Noizy

Aaa yeah ahahh Krimineli what up my nigga
double-g army noizy otr own in the mike doint nine
you gotta love this you know
now why you say

Refren
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se vet jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti
Keitt e dit se jom ma sick se ti

Noizy :
Keit e din jom fantastik Une boj hite ne qdo bi
Jam shum para smuj me prit Sene t`mija t`mesin pik
Qa me bo se kom emer dhe femer ... qe ma hannnnnn
Qa me bo qe kom 1 zemer qe gjoksin e zi ma mannnn
Kto sene vet i bona Nga zero ne milionaaa
Per dit ne ort e vona Fuck fukck per jetet tona
Solla shum stile n`shipni Kupto se qka them shoki
Une kom lind per ket pun dhe ju vech imitoni
Punova shum per ket dit ????????
???????? ????????
Kudo qe shkojm behet veni katastrof
Na i bejm kreit senet kta tjeret vech marrin hov
Jan 3 shkronja shum t`mdhaja qe muni me pa
O T dhe R dhe tjeter s`kaaaa

ref:2
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se vet jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti
Keitt e dit se jom ma sick se ti


Krimineli :
Pernime pi rri permas kti shokut qyhdo qe t`jete puna
Pernime per shokun vras se fillon t`perdoret dhuna
Krimi ... permas turr .. se ky tu bo zhurm
Pishem normal burr ..... hapin se nal kurr
Permes belas .. sem plas mir se t`vini
Nxerrim tyten jasht dhe vazhdon mi dal tymi
Vjen er ... disfat ngat Kerrkush ... nuk ka fat
Kurrkush nuk e ka t`gjat Kur hi i zo mat
Jom ka pres ... deri neser n`mengjes
Me shtat cope n`brez se te ton i lo n`stres
Qa po nodh ... me fjal jan ka m`lodh
Veprat i bejm ne e kta vech rrin tu fol
Kshtu qe t`dali kush t`dali Nuk ka pidh some qe m`nali
Kerkuj hakun s`ja fali Ja kom dhon besin ktij djali
Ju si per dit apo terr Parajs apo ferr
Me shok deri n`dhe Deri ku ?????????

Ref2:
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se vet jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti
Keitt e dit se jom ma sick se ti

Noizy :
Pi lom e pi pyti kur ta n`gjoni zonin tim
Keitt pom imitoni po nuk munesh n`imitim
Nashta keni inati po qa me bo be shoku im
Athu esht dhen afaati se nuk kishte mundiiiiiimmmm
Po nejse sido qe t`jete ?????????????????????
E di se jena t`vertet I am so sick

Ref:2
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se vet jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti
Keitt e dit se jom ma sick se ti
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi