Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

3 Tyma-Noizy

Shko poshtë

3 Tyma-Noizy

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 9:40 pm

Auuuuuuu
Hahaha
Yee This is the weed's world
Ganja man hah This is the weed's world
Loving smoke that good shit every day you know
(All the smokers around Albania.....Hold em' Smoke em')

Me I smoke dat shit o la taa
And me I smoke dat good shit o la taa
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

Me I smoke dat shit o la taa
And me I smoke dat good shit o la taa
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

[REF] 2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot rrim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


[Verse]
I hapi syt n`mengjes e Çoj e jointi rin i dhezt
E kapi shkrepsen dhe serish e pershendes
Dita eshte qikaq e pati... edhe tre tyma
qohem prej kauqi i boj... edhe tre tyma
nisem n`toalet... edhe tre tyma
oo kuku medet... edhe tre tyma
e dhezi dushin po prap i boj... tre tyma
e hedhi shampon masi ti boj... tre tyma
gati kadal dhe hy ne ashensor
zbres posht n`kerr tu pa televizor
mingjes shqipni moj nana loke
edhe ket shqipe qe jom n`rrethin e ksaj bote
e lshoj kasetofonin... edhe tre tyma
ja lshoj pak zanin... edhe tre tyma
e lshoj ni bit e prap i boj... tre tyma
ja bej emrin kanges... edhe tre tyma


[REF]2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot rrim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


[Verse]
Hi ne supermarket e shitsen e marr zheg
????????????? sikur du diqka me vjedh
tu m`permen policin a thu se po ma nin
harro se policia vjen ma shum se na qe vim
ha ha kuku per ju ha kuku per ne
a jeni ju kejt tap apo kena pi ne
e qka qe jom vesh met gjana me kapuq n`kry
qka pom vjen permas sikur du diqka me thy
qfar mentaliteti ta qifsha '97-ten
do qe kan harru me dek kan ngatrru dhe daten
prap hi n`kerr u bo pak si terr
e ndez kasetofonin se jom
HIGH AS HELL
jointi i bom gati... edhe tre tyma
se nates i erdh afati... edhe tre tyma
plot kallabllak jena nen nje qati
t`pakten tre tyma secili dut mi pi

[[REF]
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot rrim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


2x:
Me I smoke that shit o la taa
And me I smoke that good shit o la taa
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY


Jam i vertet dej n`koc moj goc qysh t`bojsh
up se po meiti ti(dialektore) naj qysh doish ha ha haa
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi