Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Telefoni - Noizy

Shko poshtë

Telefoni - Noizy

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 9:42 pm

Ref. 2X
Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Noizy :
Boj qka boj por me mu nuk mun
Kom gazin deri n`fund
Kshyrmi targat t`boj tunggg
Haaaaaa 3.2 C D I
Se s`tlo me pikquditse tu menu kush eshte aiiii
Unnn ... qa Censored bo sikur se din
Boj be n`kry tem sikur une me nuk lind dhe tiii
mfal kush the se jee?
Origjinen dhe emrin kallxom kah e ke
Po neyse .... Haaaaa
qe ben pjes n`OTR dhe ajde preke pa problem
dhe ajo .... haaa .... wallah kena plot si ajooo
rendsi ka qe ne e bojm gangsta me to
ndersa ju ... heee
kerkah nuk p`ju shoh
ata jena na qe i sheh bash ku do
dhe atoo .... heee
qka mund t`ju thom per atoo
GG deri n`vdekje me ne jan qka do heeeeeeeeeeeeee

Ref. 2X
Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Noizy :
Yooooo ... sa her qe jom n`rrug energjia si kushtohet
levizja ngadalsohet
dikush po na afrohet
e shofim njoni tjetrin
tu menu se qka po nodh
se po shofin kreitt qanej duket noizy po afron
ohh kuku qfar energjie
don me dall gg pi shpie
jom kurioz me pa se kush e boni venin hijeee wow
krejt rinia m`adhurojnn
kurkush si une se bon
numero uno shoku per qka dush a po kuptoonnn
sill n`at an e sill n`ket ann
ku me gjujt kur ska nishan
sa per t`sham jam i papam
sun em prek ja qi at nan
22 arritem n`maj 23 n`fucking high 24 M T V
pa t`prek un ty nuk t`laj

Ref. 4X
Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi