Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Crazy Boy -Noizy

Shko poshtë

Crazy Boy -Noizy

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 9:43 pm

Yeahhh!
We got it right here
This is what you want motherfuckers
haa
in a crazy blaze O.T.R.
we run this motherfucking game bitch
ha yeah
2.x
mos se qti shej poqin sta lej
hiq se ti ke trup un e thej deri pertej
athu se je pidh nane kishe ki ti bataljane
prek aty ku ste kam prush me familjen tane

i shkelni dyrt e dilni jasht se po vjen ushtria OTR Double G kto jon ondrrrat e kqija e hajde nisjani vrapit se po ju vjen fatkeqsia se po vjen ushtria e mushne plot me sene t'kqija me lujt sdini me lujt me gjujt sdini me gjujt veq po lypni kot ikni se kemi m'ju shujt qka po boni hiq spo boni ju veq pe hapni gojen
ikni nisni vrapit pergjys lejeni lojen se vet pidha jeni bole skeni mu shty me ushtrin ta qifsha familin hajde ma trego femin aj osht krejt mendje leht sa her hi une perpjet ikni se erdh bataljoni otiari me shum vet kungja ju ka gjet erdhen trimat e vertet e ikni se u zi veriku sma nin qe ke pistolet

ndegjo mir oj shqipe sen nuk e prite menove sa me shpejt se un ti mun u rrite e dite shum shpejt do jem me lart se ti se jena OTR e krejt veshen kuq e zi pse po luan djersen kur e permena ket ushtri e di ma ke inatin por sun e ndryshon fatin vij me shum shok dhe ta fik sahatin kush ma ka inatin e du shum hani mut mas shpine se ma von ju tregoj un ikni leni lojen se hini otiari hajde pak ta shohim kush ka dal i pari hajde guxoni kush te doj le tem nali hajde let provoj see djegi sikur bari kshu e boj un kshu e bojn edhe shokt e mi kshu e bon OTR dhe Double G hahhahhaha
2.x
mos se qti shej poqin sta lej
hiq se ti ke trup un e thej deri pertej
athu se je pidh nane kishe ki ti bataljane
prek aty ku ste kam prush me familjen tane

ja nisa ju grisa krejt ju jeni pisa krejt ma hani Censored se na jena si lisa kqyren nonen shqipe motren shih si ti qendisa krejt i myta krejt i muta krejt ju arratisa kto sene qe i knoj un me vepra tash un i boj se erdha me merzi per ushtri un po luftoj po vij me shoqni inatgjit i sfidoj se jena djemt e sukit dhe armt i perdorojm hajde dilni ose ikni prap ju mos qani se jena mbretert e ksaj loje siper 4-tshit osht luani se erdhi otiari tash um vet tash po qani erdhem ne nga suki dhe ushtaret nga gilani krejt motren n'pidh per ata qe m'kan inat se fatin na shkurtoi...
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi