Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Stine - Little Mommy

Shko poshtë

Stine - Little Mommy

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 10:34 pm

here we go, mommy little mommy, sexy mommy, baby mommy
c'mon ladies around baby,baby,baby S-t-i-n-e
me ke fut ne konfuzion me sjelljet e tua dhe si reagon
embelson me tharton, un se kuptoj kte situacion
paraqitja jote me elektrizon
ma shton deshiren deshiren ma shton
tjem me ty une dhe me ty, se ti je ndjenja qe me frymezon
se nganjeher ti me largon
nganjerher ti me afron
nganjerher ti me embelson si sheqer e si bombon
nganjeher ti me largon
nganjerher ti me afron
nganjerher ti me tharton si piper e si limon
ref..x2
si tja bej me ty little mommy
sa her te shikoj syte me ndalin flash
si tja bej me ty nuk e di nuk e di nuk e di

une e di qysh kom me ja bo me ty little mommy
une ntnxo edhe nese je mister funny
une e di qe nuk jom gianni versace
une jom qaj qe qe qe qe qe ta qi
une nxo femrat si aurela gaqe
as nuk lypi ty zemer met puth nfaqe
ti je mami un jom babi me mustaqe
jom karabist qe dokem si manushaqe
un jom njeri qe e din qka don
jom i omel edhe kur perzihna me limon
je e mire edhe kur reagon
ma shton deshiren deshiren ma shton
me pasjonon edhe kur bon stila
ski pun me njo po me 3 kopila
secili prej neve esht shum marakli
prej big xig , gheto g , s.t.i.n.e
ref..x2
si tja bej me ty little mommy
sa her te shikoj syte me ndalin nflash
si tja bej me ty nuk e di nuk e di nuk e di

big xig nqdo aspekt(as me ty)
big xig edhe i dekt(as me ty )
big xig shum i cekt(as per ty)
big xig ka respek(veq per ty)

un e di se cilin prej neve ti e don
po se di se cili po ta çon
zemer ti prap ke te njejtin destinacion
tnjejten rrug kur kalon me tnjejtin pozicion

un e di qysh met zon ty littel nona
un e di se ski kah hik se je e jona
un e di qe edhe ty shum takona
ti je veç nji kengtare me 3 mikrofona

a thu a thu qika cila mdon mu
a thu sje ka din se shum tkena ngarku
shum pot ngucin shum tu kena bo
hajde ti te une se ma mir ska ku shkon wow

ref....x6
si tja bej me ty little mommy
sa her te shikoj syte me ndalin nflash
si tja bej me ty nuk e di nuk e di nuk e di
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi