Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Stine - Nuk E Meriton

Shko poshtë

Stine - Nuk E Meriton

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 10:35 pm

jo nuk mundem te duroj me nje qast po ta kushtoj
pse nuk gjetem ne ngrotsi koha na ndau ne te dy
nje mënyr unë do ta gjej sho veten time të genjej
por se e kam kaq te veshtir te jem per ty nje gjal i mirr ..
jo nuk dua ta besoj e vetes time jo nuk ja lejoj
rruget pa ty i shikoj si tja boj un si tja boj
ndoshta diten ndoshta ti e din ndoshta jeton mbi gabimet ti
jo nuk dua t keshilloj dua vetem tet kujtoj.

duam duam e nese nuk medon thuam thuam ne tegjithat i harruam harruam dhe keshtu perfundoj taraptaptap
duajm duajm ne me njeri tjetrin luajm luajm ne harrojm se po vuajm vuajm dhe keshtu perfundoj taraptaptap
jo jo jo joooo jo nuk ta lejoj u baby jo jo jo joooouu...
jo jo jo jooo ..nuk e meriton..u baby jo jo jo jo .... nuk e meriton aaaa

se kam mallin te kujtoj gjdo mendim tek ti e qoj
esht genjeshter a vertetsi sa te deshta nuk e di
dhe ngadal po e kuptoje kohen pas ende shikoj nuk e di a me kupton dashurin time nuk e meriton
jo nuk dua ta besoj e vetes time jo nuk ja lejoj
ruget pa ti i shikoj si tja boj une si tja boj
ndoshta diten ndoshta ti e din ndoshta jeton mbi gabimet ti
jo nuk dua t keshilloj dua vetem tet kujtoj


duam duam e nese nuk medon thuam thuam ne tegjithat i harruam harruam dhe keshtu perfundoj taraptaptap
duajm duajm ne me njeri tjetrin luajm luajm ne harrojm se po vuajm vuajm dhe keshtu perfundoj taraptaptap
jo jo jo joooo jo nuk ta lejoj u baby jo jo jo joooouu...
jo jo jo jooo ..nuk e meriton..u baby jo jo jo jo .... nuk e meriton aaaa
jo jo jo jooo tii nuk e meriton o baby jo jo jo jooou jo nuk te lejoj
jo jo jo joouu ooo jo jo jo joooo nuk e meriton
nuk e meriton ti dashurin time qe dhurova ty
nuk e meriton ti dashurin timee qe dhurova ty dhurova tyy
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish si te deshta ty ste don as nje njeri
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish do pe do pen do pendohesh ti
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish si te deshta ty ste don as nje njeri
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish do pen do pen do pendohesh tii
edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish ,edhe nje duhet ti duhet ta dish .......nuk e meriton
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi