Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Stine - Sot Ka Ritem

Shko poshtë

Stine - Sot Ka Ritem

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 10:40 pm

ref.se ka ritem ne kte nat
e digjet ndizet flak
sepse veten un e gjej mes femrave ku pran do te kercej

jemi mbledhur ne istog
me femra ma tbukura ne shqipri edhe bot ye
le ta hapim kete parti edhe sot se jo nuk duroj dot
kemi me koh me kcy deri von
dhe muzika bukur zemer jo nuk pushon
behet fjal per HIP-HOP . R&B
e prezantoj veten un jam
S.T.I.N.E

dua tpi dua tpi dua tpi dua viski ash edhe raki
sot ska t'nalne zemer ye ye ye
dridhe trupin zemer ye ye ye
sdua tprish as qef as terezi
po tfestojm me shok e venali
dua tgrej volumin pak nga pak
e gjat do te jet kjo nat

refx2.se ka ritem ne kte nat e digjet ndizen flak
sepse veten un e gjej
mes femrave ku pran do t'kercej

sot festoni sot kerceni
tundet toka sot tundet veni
pijet alkolike sjellin nxehtsi
un bej thirrje femrave tani zhvishuni.

ateher shok party vazhdon ne hotel
hotel personal jo qdo kush hyn e del me e bukura shum mir e din sot ka seks me v.i.p

dua tpi dua tpi dua tpi dua viski ash edhe raki
sot ska t'nalne zemer ye ye ye
dridhe trupin zemer ye ye ye
sdua tprish as qef as terezi
po tfestojm me shok e venali
e la ta ndjejm ket got me fund
e digjet ndezet deri ne maksimum.

refx2.se ka ritem ne kte nat e digjet ndizen flak
sepse veten un e gjej
mes femrave ku pran do t'kercej

se di se po me pelqen kaq shum te rri
se di pse ne ket nat dua vetem ti pi
pse kam deshir qe kto femra ti q*
stine tb-star.q*per ket melodi
shum shum nxet ket nat
esht mekati i birrave qe u kam 1 2 3 4 5 6 thyen gotat dhe shishet qdo gje kalon ne extrem
i them nje vajze per hotel
dhe del pa problem

kjo esht ftes e firmosur e S.T.I.N.E bashk me tb-star sweet kompani
sot jam i galiduar duart vetem lady lady
kaq prezente shum e bukur per tqen e vertet
mendje leht zemer e di mir se qte pret
e di un e bej per indinitet te mos vonohem me mir e lem per pjesen e3.

refx2.se ka ritem ne kte nat e digjet ndizen flak
sepse veten un e gjej
mes femrave ku pran do t'kercej
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi