Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Stine - E Gjate Kjo Nate

Shko poshtë

Stine - E Gjate Kjo Nate

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 10:43 pm

Sa here moj te kam besu
Aq here te mira moj me ke mashtru
Nuk e di pse lun me mu yeahyeahyeah
Sa shum kam endrru per ty
E sa here me ke cu nburim e uj sme ke dhen me pi
Si tja bej me ty nuk e di , si tja bej me ty nuk e di .
Mo ki frike zemer mos u merzite
E do ta gjegim e bashke ne do ta dim
yeahyeahyeah
plus le ta marr vesh moj kush te doj
E le ta din moj se un ty te dashuroj
REFRENI
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jte e gjate u yeah vec per ne te dy yeahyeahyeah
E gjate do jete kjo nate ,kjo nate do jete e gjate , se un te ndjej ty ne cdo hap.

kjo nate eshte per mu dhurate e
E jam djali me i lumtur , djali me me fat
Se kam rasti me t'shiju ohhhh
Te prek un e me prek tei
Buzet shkrihen si qiri
Dije se kete nat e kam vetem un e zoti
E kam humb jam corientu edhe nxehtesia po vjen tu mu shtuuuuu yeahyeahyeah
Nuk e di moj neshte e vertete
por e di se me ty paska lezet.
REFRENI:
E ghate do jte kjo nate , kjo nate do jete e gjate yeahyeahyeah
Plot surprisa fantaziii
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate
se kete ndjen e kam me dashuri oh no

SE PRESIONI ESHTE RRITUR DHE SHAMPANJA ESHTE BERE GATI
DHE PO HOQA ZEMER TAPEN DO TE MBUSHET GHITHE TAVANI
NUK BENE PUNE TANI KURANI, AS BIBLA APO SHEJTANI
I EKSITUAR SHUME PO ME DUKET VETJA SI TARZANI
TE SHTRENGOJ FORT PAS VETES DHE ME TY TE HUMBAS
PARA KAFSHEVE TAN SI UJKU DO ULERAS
U ALARMUA TANI MOTORRI TIMONI QE UN TI JAP GAZ
TE HARROHEM UN ME TY DHE CDO GJE TA LE PAS
TE SHIKOJ SE EMBELSIA JOTE VAJZ E SHKALLOI
SPO DUROJ ME PELQEN QE TE HEQ CDO MBUROJ
TE SHIJOJ TRUPIN TEND KAM NET QE ENDERROJ
ATO QE DI GJITH NATEN DUA TE TI TREGOJ
SME INTERESON MU ASGE KUR TY AFER TE KAM
ASHTU SI EVA DHE ADAMI JEMI VETEM NE TE DY
KUR ME SHEH ME ATO SY THEM SE FUNDI DO JET KY
BOLL I RASHE DERES ZEMER TANI BRENDA PO HYJ

REFRENI:
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jet e gjate u yeah
vec per ne te dy
E gate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate
se un te ndjej ty ne cdo haaap haaap
E gjate do jete kjo nate , kjo natedo jete e gjate
plot surprisa fantazi , plot surpriza fantaziiiii
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate
se kete ndjen e kam ne dashuriiiiii
E gate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate e gjaaaaaate uuuuuuuu.
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi