Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

bURRI DHE SHITESJA

Shko poshtë

bURRI DHE SHITESJA

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 14, 2010 10:49 pm

Nje bur vete te nje shitse dhe i thot, a ke pi… shitsja preket dhe i thot, ik me ler rehat.
Te nesermen shkon prap dhe i ben te njejten pyetje shitsja i pergjigjet po ashtu si radhen e par.
Ne darke shitsja i thot burrit te saj, esht nje tip qe me vjen te puna dhe me thot a ke pi… mir i thot burri neser do vi une aty dhe do futem posht banakut qe po erdhi prap dhe te thoj a ke pi, ti i thuaj qe kam pi.
Ashtu do dal un dhe ta godas, mir i thot gruaja.
Te nesermen burri u fut posht banakut. vjen ai tipi dhe e pyet a ke pi… dhe shitsja i pergjigjet po kam pi.
Ather ky zotria i thot. po ai burri jot ca ka qe ja kerkon gruas time.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi