Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Skillz - A E Din Se

Shko poshtë

Skillz - A E Din Se

Mesazh  DaNGeR prej Thu Jan 14, 2010 10:53 pm

Prishtin shkup tirane
ma shpejt se me tren po vin 3 trent
i sheh sun i nxen
i majn men si msimet para provimit
albumin e qesin veres e ngojn edhe gjat dimrit
prej fillimt tkom thon une krejt i kom
bash qashtu eshte se une krejt i kom
kom respect edhe per ato qe si du
veq shpejtesine me ma nalin si polic
shepejt ne na vin tu u rrit
terrin ta bojm drite
ngelen tu na prit edhe qy ky se me hit
zemer ti veten e afron me ma bo mu afron
jo mi art po me rep me tratht
ti e trazon prapanicen para meje
afrohu ma ngat pikene e dobet te une vet gjeje
po skom e qka me bo qe jet tu hallakat
perderisa une venin e çoj krejt hallakam

Refreni[X2]
Biatch
a e din se jom i shtrenjt zemer
a e din se me neve bon emen
a e din se une e boj temen
qysh do qe jom per secilin per secilin bon

mos prek n gjep jom shmek vet kom shmek n rep boj rep shmek e me qit sen une ti marr ment jom ma i trent e vren vet kur ma nin zanin repi ngjep um flen si kryt tem njastek ta nin emocionin ta kthej ki me pa vet qe um ndjen thom jom i shtrejt ama mu sun um blen e vren edhe nese se ki thoben e qune edhe nksi raste tboj mu ni seksi vi ni dit si koncerte tveres prap i pershtatna atmosferes e kllab shitna mafijash si do une nuk dal jasht une jom dhe ko me kan qatu ku krejt jena dhe kena me kan mu bash kete sen baba rekords bashk me ni ven ti tash sun flen kur um sheh thu veten elash pa ven kcen si zezak nbasket livrit paska rep pe di qe pe din po qa me bo qe un po du me fjet apet

Refreni[X2]

a e din se jom i shtrenjt zemer
a e din se me neve bon emen
a e din se une e boj temen
qysh do qe jom per secilin per secilin bon

pak Muzik pa politik me tematik t`kapshme per publik hey oj ti qik mos ja le vetit pik nese niher vjen te un mo kurr ski me ik a e din se afer meje mashum vlen a e din se afer meje ma shum vren a e din se kushtoj shtrejt e sun um blen a e din se mat fort se un mo nuk gjen
Kom qef met kallxu qa o me bo qef jom shef met msu qysh o mu bo shef edhe jom i mir edhe nafakli skisha than per veti po qeshtu kom ni un e boj temen secili e bon t`veten nashta dikush rren po un e thom t`verteten ngjitesh per meje si lajmet per gazeten qaq shum lipitiesh saqe muj me ta shly jeten

Refreni[X4]

a e din se jom i shtrenjt zemer
a e din se me neve bon emen
a e din se une e boj temen
qysh do qe jom per secilin per secilin bon
avatar
DaNGeR

Posts : 115
Join date : 30/12/2009
Age : 25
Location : Albania KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi