Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Lexoni rregulloren para se të postoni!

Shko poshtë

Lexoni rregulloren para se të postoni!

Mesazh  Admin prej Tue Dec 22, 2009 11:49 pm

Përshëndetje vizitorëve të romancës.

1.Nëse jeni të rinj në nën-forumin e Romancës ju këshillojme të vizitoni dhe nën-forumet e tjera, kështu do keni një ide më të qartë në lidhje me tematikën e këtij nën-forumi.(në këtë mënyrë evitojmë tema që hapen tek vendi i gabuar etj.)

2.Para se të hapni një temë kontrolloni nëse tema është hapur më parë nga një anëtar tjetër.Temat e përsëritura do bashkohen me njëra-tjetrën ose do të spostohen tek koshi i forumit.

3.Gjuha që përdoret në forumin e Romancës është SHQIP!

4.Ndalohet chit-chati.

5.Butoni « cito » ju vjen në ndihmë nëse postimi i anëtarit të cilit doni ti përgjigjeni ndodhet disa faqe më parë.

6.Moderatorët dhe Super Moderatorët e këtij forumi do bëjnë të pamundurën të lajmërojnë për fshirjet ose moderimet në tema të caktuara, duke marrë parasysh fluksin e madh të vizitorëve në këtë seksion të forumit s’do jetë përherë e mundur.Ju kerkojme ndjesë paraprakisht për këtë.

7.Postimi i imazheve në këtë forum nuk është i këshilluar sepse ngadalëson hapjen e Forumit për disa anëtarë. Natyrisht ka raste në të cilat postuesi mund të bëjë të qartë idenë e tij vetëm nëpërmjet një imazhi dhe stafi do këtë kuptim të plotë për raste të tilla.


Kam vënë re që ka filluar të rritet ndjeshëm përdorimi i gjuhës së huaj në këtë nënforum, qoftë ai i gjuhës angleze. Përdorimi i gjuhës së huaj duhet të jetë sa më i pakët, nuk duhet të diskutoni në gjuhë të huaj (duke përjashtuar raste të veçanta).

Në disa postime shoh që i drejtoheni njëri-tjetrit në gjuhë të huaj, pra jo në gjuhën shqipe.
Ju kërkoj që gjatë postimit të mesazheve tuaja të shkruani në gjuhën shqipe.

Ju falenderoj për kohën që shpenzoni duke pasuruar këtë forum me komente dhe opinione nga më të ndryshmet.

Gjithë të mirat.
avatar
Admin
Admin
Admin

Posts : 9
Join date : 20/12/2009
Age : 30
Location : Tirana/Albania

Shiko profilin e anëtarit http://albanialive.forumsmusic.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi