Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

15.01.2010 Lajmi i fundit nga Bota

Shko poshtë

15.01.2010 Lajmi i fundit nga Bota

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 15, 2010 6:10 pm


Shkoder Iken uji, dalin demet ne siperfaqe

Te pakten ne 1 mije hektare ne zonen e permbytur ne Shkoder ujerat jane terhequr.

Megjithate pjesa me e madhe vazhdon te jete nen uje. Toka e fshatit Berdice ka dale mbi uje. Pas kane ngelur demet dhe mbeturina pa fund qe ujrat kane shperndare ne token qe mbajten te pushtuar me shume se 10 dite.

Permbytjet ne zone e Nenshkodres kane nxjerre jashte funksionimit te gjitha tokat qe ishin ne uje qe aktualisht jane te mbuluar mbeturinat qe solli uji.

Banoret i gjejne te mbjellat te shkaterruara dhe e gjithe toka eshte mbuluar nga mbeturinat qe ka sjelle permbytja.

Pervec tokave deme serioze kane pesuar banesat e kesaj zone.

Shembjet e themeleve per shkak te qendrimit te gjate te ujit jane te dukshme. Muret jane plasaritur, lageshtira eshte shume e larte ndersa te gjitha orendite shtepiake jane hedhur per shkak se u shkaterruan teresisht.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi