Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Alkoli....

Shko poshtë

Alkoli....

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 18, 2010 12:21 am

Demet Nga Alkoli Jane Te SHumta. Vete Nuk E Perdori Por Alkoli Eshte Nje Ves I Keq Qe Eshte E Lehte ta ngjitesh dhe veshtire te heqesh. Alkoli shkakton mosmarreveshje ne shoqeri familje dhe lidhje te ndryshme qe keni me personat qe doni. Pasi personi qe e perdor nuk eshte ne vetedije te plote dhe. Alkoli eshte akoma plage ne shoqerine e sotme. Rrefeni historine mbi alkoln dhe jepni mendimin tuaj ne lidhje me perdorim e tij...
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 10:27 pm

Pse qe ne kete moshe do qe ta provosh alkolin,prit ke kohe sa te zihesh me te dashuren do ja fusesh nja 3 dopje hahahah
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  Renato prej Thu Jan 21, 2010 10:28 pm

me alkol largo hallet ore Razz hahahaha
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 1:19 am

Loool Renato... Me shume halle shto se sa Hec re !!
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 3:25 pm

Alkoli eshte shoku i vetem kur je i vetmuar
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 6:57 pm

alkoli tekkkkkkkkkkkkkkkkk

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 4:21 pm

Dibrani shkruajti:Pse qe ne kete moshe do qe ta provosh alkolin,prit ke kohe sa te zihesh me te dashuren do ja fusesh nja 3 dopje hahahah
3 dopje jane pak Dibrani...per hatrin e te dashures shtoji edhe 1 shishe.hahahahah

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  Dibrani prej Tue Feb 02, 2010 11:43 pm

MisTrecjA_LogeL shkruajti:
Dibrani shkruajti:Pse qe ne kete moshe do qe ta provosh alkolin,prit ke kohe sa te zihesh me te dashuren do ja fusesh nja 3 dopje hahahah
3 dopje jane pak Dibrani...per hatrin e te dashures shtoji edhe 1 shishe.hahahahah
Mire e ke ti .Po ti keshtu ja ke bo kur ke pas situate te tille
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Wed Feb 03, 2010 1:05 am

hahahhahahah sme ka rastis noj situate e tille por po te me rastiste jo 1 shishe po nje arke kisha pi hahahhaha

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  Dibrani prej Wed Feb 03, 2010 11:53 am

MisTrecjA_LogeL shkruajti:hahahhahahah sme ka rastis noj situate e tille por po te me rastiste jo 1 shishe po nje arke kisha pi hahahhaha

Kjo tregon qe je e dashuruar po ste ka rastis te ndahesh???
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Alkoli....

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi