Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Miqesia !!

Shko poshtë

Miqesia !!

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 18, 2010 12:24 am

Miqesia, cfare eshte miqesia? Shume here e kemi pyetur veten dhe te tjeret se cfare eshte miqesiaq dhe a egziston ajo. Dhe te jemi te sinqerte ndoshta akoma si kemi gjetur pergjigjet....Shume poete dhe shkrimtare kane menduar e shkruar per kete argumet por pa gjetur asnjehere nje pergjigje te sakte, perfundimtare, universale, qe mund ti kenaqe te gjithe.

Ka persona qe do na thone nese i pyesim, se miqesia nuk egziston, se njerzit qe te jane miq, jane te tille vetem per interes; qe do thone se ne jete ke tre, maksimumi kater miq, midis te cileve mamaja, babai; do thone se eshte i rrethuar nga miq dhe se per te cdokush qe eshte gentil dhe i kendshem mund te konsiderohet nje mik.

MIK: nje nder fjalet me te vjetra qe eshte degjuar mbi kete toke te vogel, e afte te shpreh ne tre shkronja nje nga ndjenjat me te medha, me te nevojshme, dhe me te rendesishme per nje egzistence te qete.

Cfare kuptoni ju me fjalen MIK???....Cilet konsideroni ju miq te vertete??
Nje njohje e afert qe nuk ka lindur qe ne femijerine tuaj....a mund te jete nje fillim Miqesie?? edhe pse smund te jete pergjithmone?? Por lene gjurme ne jeten dhe ne shpirtin tend??????
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 10:29 pm

Fjales mik hiqi m kur te jesh me nerva dhe je ok
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 1:27 am

LooooL!! Mufitk Un Se Boj Ket AsnjeHere ! Smile Smile
Nje Mik Gjithmone Eshte i Vecante.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 3:42 pm

SpLaSh shkruajti:LooooL!! Mufitk Un Se Boj Ket AsnjeHere ! Smile Smile
Nje Mik Gjithmone Eshte i Vecante.
Sa serioz i mer gjerat re une nuk nuk thash ta besh gjithone beje nganjehere hahahha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 6:58 pm

mire e pate ree pse terhoce. kur nuk plas miku per ty patasj cdo presi ai nga mua Razz Razz

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 7:33 pm

SkY shkruajti:mire e pate ree pse terhoce. kur nuk plas miku per ty patasj cdo presi ai nga mua Razz Razz

HAHAHAHHA
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 9:01 pm

SkY shkruajti:mire e pate ree pse terhoce. kur nuk plas miku per ty patasj cdo presi ai nga mua Razz Razz

LooooL.. Kjo Ndodh Kur Nuk E Ndjek Ate Fjalen e Urte "Mikun Merre Me Te Mire Se Vetja" .. Ne Fakt Kshu I Bie Ne Qafe Atij Tjetrit Sepse Ai E Merr Me Te Keqqq ... lol!
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 4:15 pm

Dibrani shkruajti:Fjales mik hiqi m kur te jesh me nerva dhe je ok
epo kur te jesh me nerva sdi se ca bo hahahahhahaha (shaka)
fjala mik dhe miqesi permban nje kuptim shume te madh dhe te vecante brenda saj.Prandaj duhet te dime ku ta perdorim dhe si ta vleresojme. What a Face drunken rabbit study scratch

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  Dibrani prej Tue Feb 02, 2010 11:45 pm

MisTrecjA_LogeL shkruajti:
Dibrani shkruajti:Fjales mik hiqi m kur te jesh me nerva dhe je ok
epo kur te jesh me nerva sdi se ca bo hahahahhahaha (shaka)
fjala mik dhe miqesi permban nje kuptim shume te madh dhe te vecante brenda saj.Prandaj duhet te dime ku ta perdorim dhe si ta vleresojme. What a Face drunken rabbit study scratch
Kaq shume pershtypje te kane bere komentet e mia saqe te gjithave u pergj me kuote
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miqesia !!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi