Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Dhuna Ndaj Grave

Shko poshtë

Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 18, 2010 12:28 am

Ky fenomen diskutohet shume ne temat e shoqerise se sotme. Dhuna ndaj grave ka ardhur drejt pakesimit dhe shfarosjes por ne vende te ndryshme egziston akoma ideali i mashkullit dhe nenshtrimi i femres. Fatkeqesisht edhe ne ditet e sotme vazhdon te ushtrohet dhune fizike, psikologjike/mendore ndaj femres..gjinise se brishte. Eshte dukuri boterore por ne vendin tone arrin % me te larte. Pse valle?!!

Do doja t`jepnit mendimin tuaj per shkaqet qe cojn drejt ktij fenomeni, t`flisnit per raste qe ju keni degjuar..ose ju kane ndodhur.....
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 10:34 pm

Femrat dru duan re,hahahahahhaha
Eshte katastrofe re qe ne vitin 2010 ka akoma dhune familjare dhe dhune ndaj grave.Mendoj se shoqeria shqiptare keto pasoja i ka nga e kaluara edhe pse ka filluar nje ndergjegjesim akoma egzistojne keto mentalitete.Mendoj se keto gjera duhet te eliminohen sa me shpejte.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 1:23 am

mufitk shkruajti:Femrat dru duan re,hahahahahhaha
Eshte katastrofe re qe ne vitin 2010 ka akoma dhune familjare dhe dhune ndaj grave.Mendoj se shoqeria shqiptare keto pasoja i ka nga e kaluara edhe pse ka filluar nje ndergjegjesim akoma egzistojne keto mentalitete.Mendoj se keto gjera duhet te eliminohen sa me shpejte.

Jam Ndakort Me Ty Smile .. Ore meqe ra fjala po me Femrat Cpaten reee?? Hahahaha
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 3:33 pm

pse spo komentojne femrat per kete teme apo jane dakord me keto qe tham ne.hahaha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Sat Jan 23, 2010 5:07 pm

mufitk shkruajti:pse spo komentojne femrat per kete teme apo jane dakord me keto qe tham ne.hahaha
Fillimisht meshkujt tregojne se nuk kane logjike kur perdorin dhunen... Pastaj cfare perfitojne meshkujt pasi te perdorin dhunen ndaj gruas?????????? E them une:ASGJE. Pra dhuna qe ushtrohet ndaj grave eshte nje budallallek i burrave, apo e kam gabim. Kush nuk eshte dakort me kte te flase..

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 6:08 pm

MisTrecjA_LogeL shkruajti:
mufitk shkruajti:pse spo komentojne femrat per kete teme apo jane dakord me keto qe tham ne.hahaha
Fillimisht meshkujt tregojne se nuk kane logjike kur perdorin dhunen... Pastaj cfare perfitojne meshkujt pasi te perdorin dhunen ndaj gruas?????????? E them une:ASGJE. Pra dhuna qe ushtrohet ndaj grave eshte nje budallallek i burrave, apo e kam gabim. Kush nuk eshte dakort me kte te flase..

Me pelqen ideja jote por nganjehere dhe ju e mbushni kupen hahah shaka.
Jam plotesisht dakord me ty me dhune nuk arrihet azgje.
Dicka eshte e mire qe reflektoi nje femer se mbetem duke fole une e splash qe normale ne do komentonim sic na interesonte.
klm
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 6:54 pm

prandaj jemi meshkuj te japim druuuu Razz Razz

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 7:46 pm

Jemi burrrrrrrrrra me shume r jo si grate vetem me nje r hihihihihi
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 8:53 pm

Ore ne i rrespektojme Femrat reee. Nuk Perdorim Dhunen.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 9:15 pm

Hahahah jemi xhentila ne re ca thu ti dhe kur i rrahim me shaka e bejme hahahha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 2:48 pm

SkY shkruajti:prandaj jemi meshkuj te japim druuuu Razz Razz
pse ti mendon se femrat nuk dine te japin dru??? meqe thoni se jeni burrrrrra ju ma thoni pak se si sillet nje mashkull kur eshte i dashuruar??????

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Dibrani prej Tue Feb 02, 2010 11:55 pm

Eshte e vertet qe femrat jane engjej, qielli i ka leshuar ne toke ne menyre qe atje lart te ket qetesi........
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Wed Feb 03, 2010 1:19 am

Dibrani shkruajti:Eshte e vertet qe femrat jane engjej, qielli i ka leshuar ne toke ne menyre qe atje lart te ket qetesi........
hahahha sa mire qe u bie meshkujve te durojne zhurmen... hahahhaha

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Dibrani prej Wed Feb 03, 2010 11:46 am

HAHAHAHHA
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dhuna Ndaj Grave

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi