Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Rracizmi..

Shko poshtë

Rracizmi..

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 18, 2010 5:27 pm

Rracizmi Eshte Nje Fenomen Shume I Perhapur Ne Te Gjithe Boten. Zanafilla E Tij Fillon Qe Ne Kohet Kur "Rraca Me Ngjyre" Trajtohej Jete Skllavi.
Jeni Ju Rracist? Mendoni Se Rracizmi Eshte Nje E Mete Ne Shoqerine Boterore?

Diskutim Te Kendshem.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 18, 2010 5:29 pm

Personalisht Nuk Jam Racist Dhe Mendoj Se Rracizmi Eshte Nje E Mete Ne Te Gjithe Boten Si Dhe Shpresoj Qe Kjo Te Shfaroset.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 10:38 pm

Te gjith njererzit do thonin se sjane racist por une vertet nuk jam i tille dhe mendoj se dikur ishte me e theksuar dicka e tille nese po flasim per shqiperine,ndersa persa i perket vendeve te tjera te botes raciami eshte akoma prezent ne permasa te medha.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 1:22 am

Ne Fakt dhe po te jemi racist Ne Shqipetaret Nuk Kemi Per Ke Me qene (pervec Dikush)
Hahahahahha Razz Razz
Gjithsesi Nuk Jam Racist !
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 3:30 pm

Shqiperia eshte homogjene ne perberje te popullsise keshtu qe ne kete aspekt skemi arsye me qene.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Sat Jan 23, 2010 5:16 pm

Shumica e njerezve jane racist. Kete nuk mund ta mohoje askush. Por ka edhe nga ata qe nuk jane te tille.Gjithsesi une perfshihem te grupi i dyte dhe mendoj se racizmi nuk duhet te ekzistoje ne asnje lloj forme tek njerezit...duke pasur parasysh se njerezit jane te barabarte pa dallim ngjyre feje apo ndonje gje tjeter.

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  SkY prej Sat Jan 23, 2010 6:52 pm

te gjithe thone qe nuk jemi racist por shumica ne fund te fundit jane racist dhe shmangin gjithmone te dobetit dhe i perbuzin ose i "marrin neper kembe"

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 7:19 pm

SkY shkruajti:te gjithe thone qe nuk jemi racist por shumica ne fund te fundit jane racist dhe shmangin gjithmone te dobetit dhe i perbuzin ose i "marrin neper kembe"

Jo te gjith jane ashtu sjam dakord me ty
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  SpLaSh prej Sat Jan 23, 2010 9:55 pm

SkY Ja Futshe Kot Ti Ree. Ca Thu Kshu??? Vetem Pse Them Qe Nuk Jam Racist I Bie Qe Te Jem???
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rracizmi..

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi