Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Cfare Ben Ti Per Shoqerine?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Cfare Ben Ti Per Shoqerine?

Mesazh  SpLaSh prej Mon Jan 18, 2010 5:37 pm

First topic message reminder :

Gjithsecili Ka Konceptin e Tij Per Sa I Perket Termit "Shoqeri" Disa E Konsiderojne Me Te Shtrenjte Se Familja Dhe Se Gjithcka.
Si E Konsideroni Ju Shoqerine Tuaj?
Mendoni Se Ju Beni Mjaftueshem Per Shoqerine ?
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Cfare Ben Ti Per Shoqerine?

Mesazh  SkY prej Sat Jan 30, 2010 10:38 pm

ueueue sa pakeni hec ktu. e paskeni bo lomsh. ;p
o cuna e dini nji shprehje ju
se shoku eshte nje tas mjalte me kripe???

SkY

Posts : 28
Join date : 23/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

looool

Mesazh  Dikush prej Sat Jan 30, 2010 10:41 pm

Nvaret sesi e shikon shoqerin.!
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare Ben Ti Per Shoqerine?

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 2:18 pm

ne fakt e verteta eshte se e gjithe shoqeria per te mos thene edhe jeta eshte nje interes.po te mos kishte shoku/shoqja jote interes te ty nuk do te rrinte me ty dhe ti po te mos kishe interes te ajo nuk do rrije me te...Por shoqeria eshte nje interes i ndersjellte.pra interesi eshte i dyanshem. Prandaj ti nese ke perputhje interesash me dike dhe ai me ty, pse te mos kete shoqeri???Madje kjo shoqeri mund te perforcohet nese ne mes ka sinceritet dhe ndershmeri.. Exclamation Exclamation Exclamation une keshtu mendoj...po ju Question Question Question

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

loool

Mesazh  Dikush prej Mon Feb 01, 2010 8:03 pm

ty do te te bej shefe ktu.. Laughing
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare Ben Ti Per Shoqerine?

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 1:01 am

Dikush shkruajti:ty do te te bej shefe ktu.. Laughing
mua??? hahahahhahah sdo ishte keq. Razz Razz Razz

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikush

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 2:31 am

vec vej foto reale ne profil se te bej un shefe edhe togere Very Happy
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare Ben Ti Per Shoqerine?

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Tue Feb 02, 2010 4:45 am

hahahhahah me bej togere praaa Twisted Evil beje kte per shoqerine hahahhahahahahahhaha

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shefi

Mesazh  Dikush prej Tue Feb 02, 2010 4:57 pm

ja do te te dekuroj me ca grada te mira lol Like a Star @ heaven
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare Ben Ti Per Shoqerine?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi