Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Noisy ka vjedhur një “beat”

Shko poshtë

Noisy ka vjedhur një “beat”

Mesazh  Renato prej Tue Jan 19, 2010 4:46 pm

Reperi kontrovers nga Shqipëria, Noisy, për të cilin kohëve të fundit po përflitet që është
edhe gangster, është akuzuar për vjedhje të një kënge nga rap-këngëtari Taulant Rameka, që jeton në Londër dhe njihet me nofkën Rameka.

Në një prononcim për Express Rozë, Taulant Rameka, ka thënë se kënga që ai ka realizuar kohëve të fundit, është e vjedhur prej tij dhe është lansuar para këngës së tij në internet.

“Më parë kam pasur miqësi me këtë reper, por ai ma ka vjedhur instrumentalin tim”, ka thënë ai, për Express Rozë.

Kënga “Telefoni” e Noisy-t është lansuar këto ditë në faqen e internetit në youtube.com dhe ajo është pothuajse e njëjtë me instrumentalin e reperit shkodran.
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhepist

Mesazh  Dikush prej Thu Jan 21, 2010 8:22 pm

Po per kete Noyzin e dim te gjith se
hajdut telefonash ka qen ne London
sa per info hajdeni dhe me pyesni mua.! Cool
avatar
Dikush

Posts : 115
Join date : 20/12/2009
Age : 29
Location : Tropoja/Albalia

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Dikush.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi