Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Ne pergj te pyetjes

Shko poshtë

Ne pergj te pyetjes

Mesazh  Dibrani prej Wed Jan 20, 2010 11:23 pm

Mos ngaterroni shoqerine me familjen.
Persa i perket fjales shoqeri dhe shoqerise vertet eshte dicka e rendesishme sepse shoqeria eshte ajo me te cilen ne jemi rrit dhe jetojme e rrime qe ne momentin qe dalim nga shpia.
Nje fjale thot nje shok eshte pak 2 jane shume.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne pergj te pyetjes

Mesazh  SpLaSh prej Wed Jan 20, 2010 11:56 pm

Mufitk mendoj se ti po ngaterron Familjen me shoqerine. Shoqeria nderrohet me kalimin e kohes. Mendoj Se Dhe ti ke nderruar disa shoke/shoqe deri tani. Ndersa familjen nuk e nderron dot. Smile Smile
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne pergj te pyetjes

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 10:19 pm

Po kjo duhet te jete
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne pergj te pyetjes

Mesazh  MisTrecjA_LogeL prej Mon Feb 01, 2010 4:29 pm

jane te shumta rastet kur te braktis shoqeria. Por jane te pakta ato raste kur te braktis familja, dhe kjo sjell me shume dhimbje. Edhe pse jane te pakta keto raste Ne keto momente te nevojitet shoqeria e vertete.Pra edhe shoqeria E VERTETE ze nje vend te rendesishem te ne.

MisTrecjA_LogeL

Posts : 60
Join date : 12/01/2010
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne pergj te pyetjes

Mesazh  Dibrani prej Tue Feb 02, 2010 11:39 pm

Me keto mendime qe po jep i bije ta kesh gabim datelindjen te profili haaha
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne pergj te pyetjes

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi