Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

kulmi i kulmeve

Shko poshtë

kulmi i kulmeve

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 12:35 am

Kulmi ne futboll:
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i termetit :
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

Kulmi i gudulisjes:
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit!

Kulmi i patologjive:
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon

Kulmi i xhelozise :
Te behesh xheloz per diellin qe “ngroh” gruan!

Kulmi i thatesires:
Te beje lopa qumesht pluhur...!

Kulmi i kurnacise:.
Te lash letren higjenike pasi pastron b... dhe ta vesh te thahet

Kulmi i verbimit:
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut:
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit:
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Kulmi i racizmit:
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

Kulmi i absurditetit:
Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

Kulmi hajdutllekut:
Kur nuk di ca me vjedh!
Kulmi i korrupsionit:
Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!

Kulmi i vdekjes:
Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete qe duhet te vrasin!

Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret

Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.

Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!

Kulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshin.

Kulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy

Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.


Kulmi i shpreses:
Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

Kulmi i emigracionit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes.


Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
Te arrestojne nje cift shqiptar per mbipopullimin e lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

Kulmi i durimit :
Te merresh vesh me policin!


Kulmi I shpejtesise :
Te besh m…. nga kati I peste dhe te zbresesh poshte te kapesh !!

Kulmi degjimit:
Kur dy te dashruruar flasin ne telefon dhe çentralistja te nglelet shtatzene!!

Kulmi I shikimit:
Te shikosh b…. e zezakut me syze dielli nga vrima e nje dere me syze dielli !!!

Kulmi i xhentileses :
T'ia veshesh shtylles elektrike me koke dhe t'i kerkosh falje!

KULMI I KULMEVE???....
Po si pate durim ti lexoje te gjitha!
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi