Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

20.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Shko poshtë

20.01.2010 Lajmi i fundit nga Vendi

Mesazh  SpLaSh prej Thu Jan 21, 2010 12:49 am


Skandali tek “Qemal Stafa”

Starton me rreth 40 minuta vonese pjesa e dyte e takimit mes Gramozit dhe Realit te Madridit.

Nje difekt ne sistemin elektrik ka lene stadiumin dhe ambjentin rreth tij pa energji elektrike.

Prej rreth 40 minutash stadiumi u gjend ne “black-out”.

Pas kesaj gjendjeje eshte shkarkuar menjehere nga detyra drejtori i stadiumit, Perikli Dhales, nderkohe tifozet po braktisin te zemeruar stadiumin.

Sipas Ministrise se Energjitikes eshte e pafalshme qe ne stadium nuk kishte nje gjenerator qe do te zevendesonte burimin e energjise ne raste defektesh te mundshme.

Nderkohe OSSH ne nje njoftim te sajin te fundit ben te ditur se u dergua me urgjence nje gjenerator ne stadium qe mundesoi vijimin e ndeshjes.

Sipas kesaj kompanie, defekti eshte shkaktuar pas djegies se nje gjeneratori.

Ne 45 minutat e para Gramozi ka barazuar me skuadren spanjolle 1-1 pas golave te shenuar nga Xhafa (3’) dhe Kaka (35’).
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi