Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

bota e VIP-ave

Shko poshtë

bota e VIP-ave

Mesazh  dule_rrebeli prej Thu Jan 21, 2010 7:19 pm

Marla Olmsted, 6-vjeçe është bërë e pasur që në moshë të re duke shitur pikturat që bën me gishta.

Talenti që ende nuk arrin as njëmetërshin ka mbledhur 200 mijë stërlina (400 mijë dollarë) nga veprat abstrakte që ajo bën me duar.

Njujorkezja vepron kështu që në moshën 4-vjeçare, por tani një prezantues televiziv akuzon babanë e saj se e ndihmon. "Pëlhura e pikturës është shumë herë më e madhe se ajo dhe boja e hedhur vend e pa vend formon nuanca të përpunuara", thotë ai.

Britney Spears mund te shohe femijet e saj. Vendimin e ka dhene gjykata e Los Angeles. Kujdestarine e perkohshme per femijet do ta kete ish bashkeshorti i saj Kevin Federline. Me kalimin e kohes do te percaktohen edhe modalitetet dhe te drejtat e vizitave qe do te kete kengetarja per femijet e saj. Me 26 tetor Spears dhe Federline do te paraqiten serish nje seance degjimore.

dule_rrebeli

Posts : 5
Join date : 16/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi