Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

barsaleta me ciftin

Shko poshtë

barsaleta me ciftin

Mesazh  dule_rrebeli prej Thu Jan 21, 2010 7:34 pm

Nje cift kishin problem citimin.
Burri i thote gruas qe kur te vij nga puna dua te bej sex.
Mire i thote ajo ne rregull.
Ky kthehet nga puna, futet ne shtepi dhe mbasi ha buke futet ne shtrat.
Pret sa pret por gruaja nuk duket gjekundi!
Keshtu qe mbeti pa gje.
Diten tjeter i thote po ti pse nuk erdhe?
Ajo i pergjigjet qe po bente punet e shtepise dhe kishte harruar.
Mire thote ai, neser do ti them djalit qe te te therrasi.
Po si, i thote ajo?
Si do i thuash, djalit?

Një ditë të bukur, një djalë dhe një vajzë po udhëtonin me një makinë sportive, yll fare.
Vajza fillon të ngacmojë djalin dhe ky fillon t'i fusi gishtat.
Eksitohen të dy, vajza zbret poshtë, djali shtyhet fort duke i mshu gazit, makina shton shpejtësinë, vjen kthesa dhe si pasoje
makina del nga rruga dhe perfundon ne nje kanal!
Megjithë të përplasurën e fortë, djali del nga makina shëndoshë e mirë.

Shkon Rrugaci tek doktorri se e kishte 400% te gjate
-Doktorr me bej derman se nuk vesh dot as pantallonat
-S'te bej dot gje..
Te lutem me ndihmo, me gjej derman se s'po gjej vrime ku te futem!
-Kam degjuar se eshte nje bretkoce ne filan mal qe po t'i propozosh per
martese, dhe pergjigja eshte JO, te shkurrtohet
100% per cdo JO, i thote doktorri.
-Ikaaaaaaaa, -thote Rrugaci
Shkon e mal, gjen bretkocen dhe e pyet..
-Bretkoce e bukura bretkoce a do martohesh me mua?

Nje cift i ri sapo fillonin te benin sex,vajza i thoi djalit:
- Te lutem ndalo se me kan ardh ATO (zakonet)!
Dhe djali i thot:
-Kush jan ato moj se j'ua q** robt une!!!...

Shkon nje plak ne nje punishte leshi.
I kishte tepruar ca lesh i patjerrur dhe kur mendoi se dimri po afronte mendoi ti bente breke.
Ia dha leshin asaj vajzes qe rrinte tek sporteli.
Ajo e peshoi dhe i tha:
- Si i do breket xhaje , te shkurtra apo te gjata?
- Si te duash ti - i tha xhaja
- Po i deshe te gjata, s'te del leshi, po i deshe te shkurtra , leshi del
- Aman , beji si te duash, - tha xhaja- vetem leshi te mos dale...

Shkon nje plak ne nje punishte leshi.
I kishte tepruar ca lesh i patjerrur dhe kur mendoi se dimri po afronte mendoi ti bente breke.
Ia dha leshin asaj vajzes qe rrinte tek sporteli.
Ajo e peshoi dhe i tha:
- Si i do breket xhaje , te shkurtra apo te gjata?
- Si te duash ti - i tha xhaja
- Po i deshe te gjata, s'te del leshi, po i deshe te shkurtra , leshi del
- Aman , beji si te duash, - tha xhaja- vetem leshi te mos dale...

Ishte njehere nje cift, burri ishte bisnesman kurse gruaja punonte ne nje lokal qe e kishte ngritur vete. Nje dite vjen aty nje burre dhe i thote pronares: - Moj ke ashtu ti si gjithe grate e tjera. Kjo gruaja e pa me inat, e turperuar ktheu koken nga na tjeter dhe per tiu shmangur sherrit nuk i thote asnje fjale. Ky iken dhe kur shkon te nesermen atje, prape te njejten gje i thote gruas. E keshtu per nje jave rresht. Gruaja u merzit nga ajo gje dhe kur shkoi ne shtepi i thote burrit te vet se ca i ndodhte ne pune. Mos u merzit i tha burri i saj, se neser do te vi une atje tek puna jote. Dhe shkon ky, futet poshte banakut dhe i thote gruas qe po te pyeti prape ai, kam thoji ti. Kur ja vjen ai burri dhe te njejten pyetje i thote perseri.

Dy police ishin ulur ne hijen e nji plepi. Sa hije qe beka ky plepi, i thote shokut polici, duhet te jete femer. C'fare thua or rrote ia kthen tjeteri, po te ishte femer do conte kokrra, dhe keshtu nisi debati, femer apo mashkull.
Ne ate momemt kalone nje xhaje dhe policat e therrasin.
O xhaxha i thote polici, c'fare eshte ky plepi, femer apo mashkull.
E pa nji here xhaxhai plepin lart e poshte, dhe iu thote : Po mashkull eshte ore.
E nga e njeh ti, ia kthen polici qe demostronte per femer.

Shkon njeri tek nje pijetore dhe porosit nje dopjo raki.
Pasi pin dopjon e pare hap paksa xhepin e kemishes dhe shikon cfare kishte brenda. Pas pak i thote banakierit per nje dopjo tjeter.
Pasi e pin dhe dopjon e dyte hap xhepin e kemishes perseri duke shikuar brenda. kerkon nje dopjo tjeter por para se banakieri i jep goten ai i thote: "Shiko plako une te jap dopjo gjithe diten e naten po deshe -- por duhet te me tregosh se cfare ke qe shikon ne xhepin e kemishes perpara se te porositesh nje dopjo tjeter".

Nje polic po ecte rruges ne pune te vet.
Pas tij po ecnin dy bjondina, por nga ato ama, sic i dini vete!
Duke ecur, policit i kruhet koka, dhe ai pa e hequr kapelen fare, vazhdon te kruaje koken!
Bjondinat, sa po e vejne re ia plasin me te madhe per te tallur policin!
Uuuaaaaa, shikoje si po e kruan koken polici pa e hequr kapelen!
Polici i degjon se po talleshin me te dhe u kthehet duke iu thene:
"Po pse moj, kur ju kruhet verra juve, hiqni breket ne mes te rruges dhe e kruani"

dule_rrebeli

Posts : 5
Join date : 16/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi