Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

31.12.2009 Lajmi i Fundit 2

Shko poshtë

31.12.2009 Lajmi i Fundit 2

Mesazh  SpLaSh prej Thu Dec 31, 2009 9:51 pm

Vret ish-gruan, kryen nje masaker ne nje qender tregtare dhe me pas vret veten.

Keshtu ka ndodhur ne Finlande, kur shqiptari i Kosoves, Ibrahim Shkupolli 43-vjec me precedente penale, ka kryer keto akte te renda, pikerisht ne prag te nderrimit te viteve.

43-vjecari ka hapur zjarr ne qendren tregtare ne Espoo, ne periferi te Helsinkit, duke shkaktuar vrasjen e kater njerezve, mes qindra klienteve qe ndodheshin ne ndertese.

Shqiptari i Kosoves kishte vrare ne banese ish-gruan, e cila ishte punonjese ne qendren ku ndodhi tragjedia. Ne fund Shkupolli i dha fund jetes se tij.

Nga e gjithe kjo ngjarje pati 6 te vdekur dhe shume te plagosur, nderkohe paniku mes njerezve ne ato momente tmerri ka qene i madh.

Policia nderkohe ka nisur hetimet per te zbardhur motivet e verteta qe e cuan shqiptarin e Kosoves drejt masakres dhe dhenies fund te jetes se tij.
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi