Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Leter dashurie

Shko poshtë

Leter dashurie

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 9:19 pm

Esht erret, dhe syt nuk me shohin. esht dit por rrezet nuk ndricojn rrugen time !Cudi, si gjithmon cudi .Me zemer te thyer nis e mendohem, te gjej arsyen e vetmis time, dhe te justifikoj sjelljen tende !Por esht e kot. Plotesisht e kot. Nga jeta me duket sikur mora leksionin e pare, ku ne fund te fletes brenda nje zemre me shkruante : je krejtesisht budalla. Plot ironi nga jeta. Dhe un qe buzeqesh, vec te buzeqesh me ngelet. Mund te reagoj, sh mir mund ta bej, por ta kthesh ne te njejten menyre do te thot te biesh ne te njejtin nivel.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi