Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

PER TY EDA

Shko poshtë

PER TY EDA

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 9:26 pm

Zemer..a e di qe,fryma po me mbaron,nuk di si te jetoj pa ty,kerkoj frymen tende,me jep fryme te jetoj e shpirin ta qetesoj...megjithese ti je larg meje..jeta vazhdon ashtu,e heshtur nen pluhurin e hareses,si gjurmet e lena ne debore nga hapat e tu te vegjel,qe dikur ishin te pa fund e te shpejte,por floket e debores po fillojne ngadale dhe une po i numeroj nje e nga nje,kam frike mos mbulojne hapat e tu dhe humbas rugen per te te gjetur..me mungon fryma jote,me mungojne syt e tu te zi,do te vi e dashur me beso,sepse do te jete jeta dhe jo vdekja ajo qe zdo te njoh kufinjte e kohes kur une do te jem me ty
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi