Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

A ka më dashuri pas një tradhëtie?

Shko poshtë

A ka më dashuri pas një tradhëtie?

Mesazh  Renato prej Thu Jan 21, 2010 10:14 pm

Gabime qe behen shpesh neper çifte,por me e renda dhe me pak e falshme eshte ....Tradhetia!
Nje gabim i madh,nje tradheti.
Sado utopike dhe kaotike te duken,turbullojne kaq shume jeten e nje femre duke ngritur tek ajo nje vullkan te pashmangshem,nje dalldi perveluese,hakmarrese,si shamia e Desdemones ne syte e Otellos te uritur per dashuri gjer ne mosbesim te gjerat qe e trembin me shume!
Nje parajse dashurie qe si me magji te erret kthehet ne ferr,nje arome trendafilash qe e gjen veten te transformuar ne nje arome te rende tradhetie,te pafalshme,te paskrupullt,djallezore.Kur mendojme me llogjiken e copetuar nga dhimbja mendojme qe personi qe deshem nuk ishte i duhuri.
Nje veprim i pafalshem nga disa pasi jo àdo gje mund te filloje nga e para.
Asgje nuk ndodh ne jete pa u pergatitur nga mijera gjera te vogla,ndoshta as nje flirt.
Nje njeri qe eshte i lumtur me personin qe do nuk ka pse ta kerkoje lumturine ne krahet e dikujt tjeter!Perse ta kerkoje kur i ka te gjitha?!

Si e pershkruani ju me pak fjale tradhetine?
Ju ka arritur te falni dhe a kane ecur gjerat si me pare?!
Epsh,dalldi,mosdashje.....si ta justifikojme?!


Respekte
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka më dashuri pas një tradhëtie?

Mesazh  Dibrani prej Thu Jan 21, 2010 10:53 pm

Te gabosh eshte njerezore te falesh eshte hynore.
Varet te tradhetia dhe se si behet ajo.
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka më dashuri pas një tradhëtie?

Mesazh  SpLaSh prej Fri Jan 22, 2010 1:39 am

Mbas NJe Shiu Te Gjate Del GJithmone Dielli !! Dhe Une Jam Ndakort Me mufitk Smile Smile
avatar
SpLaSh

Posts : 298
Join date : 22/12/2009
Age : 25
Location : AlbaNia KuKeS

Shiko profilin e anëtarit http://wWw.KuKsI.tK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka më dashuri pas një tradhëtie?

Mesazh  Dibrani prej Sat Jan 23, 2010 10:36 pm

populli thot gozhda del me gozhde
avatar
Dibrani

Posts : 221
Join date : 26/12/2009
Age : 29
Location : -----------------

Shiko profilin e anëtarit http://WWW.DIBRAJONE.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka më dashuri pas një tradhëtie?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi