Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Test form.
Tue Aug 16, 2011 4:59 pm nga Admin

» Të gabosh është njerëzore, të falësh është hyjnore !!
Wed Feb 03, 2010 12:14 pm nga Dibrani

» Cfare Ben Per "Dashurine"?
Wed Feb 03, 2010 12:08 pm nga Dibrani

» A janë të lumtura femrat që zgjedhin të jetojnë vetëm?!
Wed Feb 03, 2010 12:02 pm nga Dibrani

» Alkoli....
Wed Feb 03, 2010 11:53 am nga Dibrani

» Dhuna Ndaj Grave
Wed Feb 03, 2010 11:46 am nga Dibrani

» Tradhëtia nëpërmjet internetit!
Wed Feb 03, 2010 12:11 am nga Dibrani

» Miqesia !!
Tue Feb 02, 2010 11:45 pm nga Dibrani

» Ne pergj te pyetjes
Tue Feb 02, 2010 11:39 pm nga Dibrani

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Fri Dec 28, 2012 4:20 pm

Anastacia, nudo në videon e re

Shko poshtë

Anastacia, nudo në videon e re

Mesazh  Renato prej Fri Jan 22, 2010 7:49 pm


Anastacia heq syzet dhe rrobat për një pamje më të thjeshtë, por në të njëjtën kohë më shumë sensuale, për t’u paraqitur e lirë dhe superseksi në videon e re të këngës “I Can Feel You”. Kënga është pjesë e albumit të fundit që do të dalë në treg në 24 tetor, “Heavy Rotation”. Në disa sekuenca këngëtarja shfaqet nudo e zhytur në pishinë, duke ftuar dhe ngacmuar teleshikuesit. Pastaj del nga pishina dhe mbulon gjoksin, duke treguar kështu një fizik për t’u pasur zili, edhe pse në prag të 40-vjetorit të saj. Në pritje për të dëgjuar këngët e reja të yllit, që ka shitur me shumë se 17 milionë albume vetëm në Europë dhe në Australi, nga një revistë australiane vijnë lajme për fejesën e saj me Wayne Newton.

“Po bëja manikyrin dhe pedikerin, kur shoh të shfaqet i fejuari im. Papritur me kërkoi një dollar. Unë kërkova në çantë dhe ja dhashë. Ai tha: ‘Ju gratë nuk keni nevojë të kërkoni në çantë’ dhe më vendosi në dorë një kuti ku ishte unaza e fejesës! U emocionova shumë dhe sa arrita të thosha vetëm ‘Oh, Zoti im! Oh, Zoti im!’”, - thotë Anastacia. “Jemi shumë shokë, kemi shumë gjera të përbashkëta dhe shkojmë shumë si çift”, - përfundon këngëtarja.
avatar
Renato

Posts : 36
Join date : 22/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi